Skarbonka zakończona
Skarbonka

Jedziemy z Amelką do Lublina

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Możesz pomóc Amelce na ostatniej prostej i towarzyszyć jej w podróży po zdrowie. Wpłać dowolną kwotę. Każda złotówka ma znaczenie

Nie zwlekaj - SMA nie poczeka ❣

Magdalena Andrzejewska

1740 złWsparło 66 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznej:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0098210 Amelia

Możesz pomóc Amelce na ostatniej prostej i towarzyszyć jej w podróży po zdrowie. Wpłać dowolną kwotę. Każda złotówka ma znaczenie

Nie zwlekaj - SMA nie poczeka ❣

Magdalena Andrzejewska

Wpłaty

Sortuj według
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    50 zł

    Toruń 🙂

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    50 zł
  • Ola. R
    Ola. R
    Udostępnij
    10 zł
  • Świdnica się pakuje!
    Świdnica się pakuje!
    Udostępnij
    10 zł
  • Marzena Kaniuka
    Marzena Kaniuka
    Udostępnij
    20 zł

    Police jadą 😊 szerokiej drogi Amelciu ❤️

  • Wieliczka tez jedzie ;) 😉
    Wieliczka tez jedzie ;) 😉
    Udostępnij
    100 zł