Skarbonka zakończona
Skarbonka
Jedziemy z Amelką do Lublina

Organizator:Magdalena Andrzejewska
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Możesz pomóc Amelce na ostatniej prostej i towarzyszyć jej w podróży po zdrowie. Wpłać dowolną kwotę. Każda złotówka ma znaczenie
Nie zwlekaj - SMA nie poczeka ❣

1740 złWsparło 66 osób
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0098210 Amelia
Możesz pomóc Amelce na ostatniej prostej i towarzyszyć jej w podróży po zdrowie. Wpłać dowolną kwotę. Każda złotówka ma znaczenie
Nie zwlekaj - SMA nie poczeka ❣

Wpłaty
- Wpłata anonimowa50 zł
Toruń 🙂
- Wpłata anonimowa50 zł
- Ola. R10 zł
- Świdnica się pakuje!10 zł
- Marzena Kaniuka20 zł
Police jadą 😊 szerokiej drogi Amelciu ❤️
- Wieliczka tez jedzie ;) 😉100 zł
