Fundacja DOBRO WRACA MG

156 Stałych Pomagaczy
setnick
100 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Tychy , śląskie

Razem zawalczmy o dziecięce życie!  Zobacz film! Od lat skutecznie walczymy o zdrowie i życie DZIECI! 

Każde kolejne ocalone dziecko daje mi siłę i motywację do dalszej pracy. Mateusz Gruźla Założyciel i Prezes Fundacji, Laureat ll miejsca Osobowość Roku na Śląsku i l w Tychach w plebiscycie Dziennika Zachodniego w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna. 

Pomóż nam pomagać!

Fundacja Dobro Wraca działa na rzecz ochrony i ratowania zdrowia i życia dzieci. Cele statutowe możemy realizować dzięki Waszym darowiznom. Wesprzyj nas w walce o lepsze jutro dzieciaków – i o to, żeby to jutro mogło nastąpić.

Zajmujemy się walką o środki na leczenie i ratowanie życia i zdrowia ciężko chorych dzieci. To niełatwe zadanie i każdy sukces okupiony jest ciężką pracą, jednak każde kolejne ocalone dziecko daje siłę i motywację do dalszego działania.

Cele Fundacji

Fundacja Dobro Wraca, zajmuje się ochroną i promocją zdrowia, a także ratowaniem życia dzieci. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy pacjentom, w szczególności dzieciom i osobom z niepełnosprawnościami.

Pomagamy naszym podopiecznym uzyskać niezbędne wyroby medyczne, środki rehabilitacyjne i ortopedyczne, a także zbieramy fundusze na kosztowne leczenie, którego sumy potrafią pochłonąć oszczędności całego życia rodziny i przewyższają ich finansowe możliwości.

Fundacja Dobro Wraca ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących – organizując zbiórki publiczne, pozyskując sponsorów finansujących operacje i prowadząc wszelkie działania, zmierzające do pozyskiwania środków niezbędnych do poprawy jakości życia najmłodszych.
Otwórz swoje serce na ich wołanie i pomóż nam w walce o lepsze jutro dzieci!

Nasz fanpage, służący promocji zbiórek, ma 230 tysięcy obserwujących - statystyki wyświetleń i udostępnień stale rosną. 

Pomóż nam pomagać!

Cele statutowe realizujemy dzięki Waszym darowiznom. Wspólnie możemy uratować czyjeś życie! Dziękujemy za Wasze wsparcie. 

156 Stałych Pomagaczy
setnick
100 zł miesięcznie