Fundacja DOBRO WRACA MG

164 Stałych Pomagaczy
An Na
20 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Tychy, śląskie

Mamy to! Od 2024-01-18  jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - zapadł w sądzie KRS wyrok - status OPP o który można się starać po dwóch latach nienagannej pracy, rzetelnych sprawozdań do Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Krajowego Rejestru Sądowego. 

Dziękuję Pani adw. Justyna Mosio za wsparcie. Jestem z całego serca bardzo wdzięczny wszystkim Wam, z którymi razem przez 12 lat udało się ocalić zdrowie i życie wielu dzieciakom. FUNDACJA DOBRO WRACA MG, TYCHY o numerze KRS: 0000893615

Razem zawalczmy o dziecięce życie! Od lat skutecznie walczymy o zdrowie i życie DZIECI! Początkowo projekt Dobro Wraca miał za zadanie pomagać potrzebującym rodzinom w promocji zbiórek charytatywnych fundacji Siepomaga. Z czasem projekt ewoluował i na podstawie zebranych doświadczeń przekształciliśmy się w 2021 r w Fundację, która rozwinęła swoją działalność na pozostałe obszary, mające na celu promocję i ochronę zdrowia i życia - zarówno dzieci, jak i osób dorosłych

Każde kolejne ocalone dziecko daje mi siłę i motywację do dalszej pracy. Mateusz Gruźla Założyciel i Prezes Fundacji, Laureat ll miejsca Osobowość Roku na Śląsku i l w Tychach w plebiscycie Dziennika Zachodniego w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna. 

Pomóż nam pomagać!

Fundacja Dobro Wraca działa na rzecz ochrony i ratowania zdrowia i życia dzieci. Cele statutowe możemy realizować dzięki Waszym darowiznom. Wesprzyj nas w walce o lepsze jutro dzieciaków – i o to, żeby to jutro mogło nastąpić.

Zajmujemy się walką o środki na leczenie i ratowanie życia i zdrowia ciężko chorych dzieci. To niełatwe zadanie i każdy sukces okupiony jest ciężką pracą, jednak każde kolejne ocalone dziecko daje siłę i motywację do dalszego działania.

Cele Fundacji

Fundacja Dobro Wraca, zajmuje się ochroną i promocją zdrowia, a także ratowaniem życia dzieci. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy pacjentom, w szczególności dzieciom i osobom z niepełnosprawnościami.

Pomagamy naszym podopiecznym uzyskać niezbędne wyroby medyczne, środki rehabilitacyjne i ortopedyczne, a także zbieramy fundusze na kosztowne leczenie, którego sumy potrafią pochłonąć oszczędności całego życia rodziny i przewyższają ich finansowe możliwości.

Fundacja Dobro Wraca ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących – organizując zbiórki publiczne, pozyskując sponsorów finansujących operacje i prowadząc wszelkie działania, zmierzające do pozyskiwania środków niezbędnych do poprawy jakości życia najmłodszych.
Otwórz swoje serce na ich wołanie i pomóż nam w walce o lepsze jutro dzieci!

Nasz fanpage, służący promocji zbiórek, ma 270 tysięcy obserwujących - statystyki wyświetleń i udostępnień stale rosną. 

Pomóż nam pomagać!

Cele statutowe realizujemy dzięki Waszym darowiznom. Wspólnie możemy uratować czyjeś życie! Dziękujemy za Wasze wsparcie. 

164 Stałych Pomagaczy
An Na
20 zł miesięcznie