Fundacja DOBRO WRACA MG

12 Stałych Pomagaczy
Ewa Krzeczkowska
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Tychy , śląskie

Razem zawalczmy o dziecięce życie!  Zobacz film! Od lat skutecznie walczymy pro bono o zdrowie i życie DZIECI! 

Każde kolejne ocalone dziecko daje mi siłę i motywację do dalszej pracy. Mateusz Gruźla Założyciel i Prezes Fundacji, Laureat ll miejsca Osobowość Roku na Śląsku i l w Tychach w plebiscycie Dziennika Zachodniego w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna. 

Pomóż nam pomagać!

Fundacja Dobro Wraca działa na rzecz ochrony i ratowania zdrowia i życia dzieci. Cele statutowe możemy realizować dzięki Waszym darowiznom. Wesprzyj nas w walce o lepsze jutro dzieciaków – i o to, żeby to jutro mogło nastąpić.

Zajmujemy się walką o środki na leczenie i ratowanie życia i zdrowia ciężko chorych dzieci. To niełatwe zadanie i każdy sukces okupiony jest ciężką pracą, jednak każde kolejne ocalone dziecko daje siłę i motywację do dalszego działania.

Nasz fanpage, służący promocji zbiórek, ma 230 tysięcy obserwujących - statystyki wyświetleń i udostępnień stale rosną.

Cele Fundacji

Fundacja Dobro Wraca, zajmuje się ochroną i promocją zdrowia, a także ratowaniem życia dzieci. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy pacjentom, w szczególności dzieciom i osobom z niepełnosprawnościami.

Pomagamy naszym podopiecznym uzyskać niezbędne wyroby medyczne, środki rehabilitacyjne i ortopedyczne, a także zbieramy fundusze na kosztowne leczenie, którego sumy potrafią pochłonąć oszczędności całego życia rodziny i przewyższają ich finansowe możliwości.

Fundacja Dobro Wraca ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących – organizując zbiórki publiczne, pozyskując sponsorów finansujących operacje i prowadząc wszelkie działania, zmierzające do pozyskiwania środków niezbędnych do poprawy jakości życia najmłodszych.
Otwórz swoje serce na ich wołanie i pomóż nam w walce o lepsze jutro dzieci!

Pomóż nam pomagać!

Cele statutowe realizujemy dzięki Waszym darowiznom. Wspólnie możemy uratować czyjeś życie! Dziękujemy za Wasze wsparcie. 

Pomogli

Ładuję...

12 Stałych Pomagaczy
Ewa Krzeczkowska
10 zł miesięcznie