Dominika — nasze małe szczęście bardzo potrzebuje pomocy!

Dominika Żółtko

Dominika — nasze małe szczęście bardzo potrzebuje pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0168781
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Dominika Żółtko, 6 lat
Białystok, podlaskie
Zespół Di George'a, Tetrologia Fallota, skutki po NZK
Rozpoczęcie: 20 Grudnia 2021
Zakończenie: 20 Maja 2024

Opis zbiórki

Dominika urodziła się 03.01.2018 roku z zespołem Di George’a i ze złożoną wadą serca Tetralogią Fallota. Krótko po urodzeniu miała już pierwszą operację. Pomimo tego, że była podłączona do respiratora, rozwijała się prawidłowo. Rok po urodzeniu, przeszła korektę serduszka. Niestety, nie obyło się bez skutków ubocznych…

W okresie pooperacyjnym pojawiła się niewydolność krążenia. Dzień 18.12.2019 roku pamiętać będziemy już zawsze… Doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Dominisia była reanimowana, lekarze dzielnie walczyli o naszą córeczkę. Niestety podczas reanimacji doszło do niedotlenienia i uszkodzenia mózgu. W wyniku czego Dominika jest bezwładna i karmiona sondą. 

Dominika Żółtko

Nasza córeczka potrzebuje intensywnej rehabilitacji oraz sprzętu medycznego, który pomoże jej w odzyskaniu sił i powrotu do zdrowia. Los od dłuższego czasu nie jest dla nas łaskawy… Wiemy, co to znaczy utrata dziecka. W 2013 roku pochowaliśmy naszego ukochanego 8 letniego synka Mateuszka. Nie wyobrażamy sobie, by przechodzić przez to jeszcze raz… Dominika ma jeszcze 17 letnią siostrę, która bardzo nas wspiera i dodaje nam sił. Z całych serc wierzymy, że córka odzyska siły, że będzie tak wesoła jak przed operacją. Najważniejsza jest szybka i intensywna rehabilitacja.

Z całego serca prosimy o pomoc dla naszej córeczki. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą pomóc naszemu małemu szczęściu.

Rodzice i siostra Dominiki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0168781
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki