Wygrajmy życie dla Emila!

ecommerceforlife
organizator skarbonki

Emil to przesympatyczny chłopiec. Znamy go z opowieści naszej koleżanki, której syn chodził z nim do przedszkola. Wtedy jeszcze marzył o piłce nożnej, o jeździe na rowerze, o lodach czekoladowych i zabawie z innymi dziećmi.

Teraz marzy o tym, aby przeżyć. Jest bardzo chory. Ma niezwykle rzadką, wrodzoną wadę serca – niedorozwój tętnic płucnych. Naczynia Emila nie rosną wraz z nim. Są takie, jak po urodzeniu. Natomiast ciało rośnie i nie może być zaopatrywane w tlen. Już nie widujemy go w przedszkolu. Emil czeka na operację, bez której szanse na przeżycie są równe ZERU.

Tylko JEDEN człowiek i JEDEN ośrodek na świecie zdecydował się operować i uratować życie Emila prof. Frank L. Hanley z Lucile Packard Children's Hospital w Stanford, za ponad 1,5 miliona dolarów!!! Część kwoty już jest, BRAKUJE JEDNAK PONAD 3 MILIONY ZŁ!!!

Nasz Boldowy zepsół nie mógł bezczynnie przyglądać się, jak czterolatek traci swoją szansę na bycie "KIMŚ" w przyszłości - może będzie ekstra programistą, a może wielkim sportowcem.

Wiemy też, że sami nie zdziałamy tyle, co cała BRANŻA i SPOŁECZNOŚĆ E-COMMERCE, dlatego PROSIMY WAS - przyłączcie się do naszej akcji.

Zróbmy WSPÓLNIE coś naprawdę dobrego - dajmy szansę Emilkowi!!!

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Będzie dobrze!
100 zł

Rob

Marzenia są po to, aby je spełniać, a wiara czyni cuda. Wierzę, że pieniądze się znajdą i nie będą barierą dla Ciebie Emil w realizowaniu dziecięcych marzeń.
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Ewelina i Wojtek

50 zł

Ola

3 000 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
4%
4 319 zł Wsparło 8 osób CEL: 100 000 ZŁ