EJBRY hycają do Afryki! ERY85363
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Witam!
Chcesz pomóc dzieciom z domów dziecka?
Dobrze trafiłeś!
Czym jest ZŁOMBOL?
Jest to największy na świecie rajd charytatywny, w którym startują pojazdy związane z komuną.
Złombol wyróżnia również to, że 100% środków zebranych przez załogi jest wykorzystywane na pomoc dzieciom z domów dziecka.
Dlaczego tak?
Słynne "gniotsja nie łamiotsja" w przypadku tych samochodów sprawdza się i powoduje, że jazda nimi na drugi koniec Europy lub poza jej granice pozwala nam zaznać wielu przygód. Awarie nierzadko usuwane są przy pomocy "trytytek" i srebrnej taśmy:).
Kim są EJBRY?
Michał - kapitan drużyny, syn pilota ekipy Macieja, naczelna maruda, kierowca i mechanik
Maciej vel. Padre - pilot i steward w jednym, dba o przekąski i nawodnienie, służy radą (oczywiście zawsze trafną :D - spróbujcie się kiedyś nie zgodzić z jego zdaniem). Nie wyobraża sobie już życia bez Złombolu
Bartosz vel Kominek - honorowy członek ekipy :) niestety praca na kolei oraz zdobywanie nowych szczytów skutecznie uniemożliwia mu start. Miejsce ma zawsze zaklepane, choćby na dachu.
Aby wystartować musimy uzbierać 2800 zł!
Gdzie jedziemy?
W tym roku do Ras el Ma w Maroku
Tak jak zaznaczyłem na wstępie, wszystkie środki trafią do dzieci.
Pieniądze na rajzowanie i sznytke chleba zapewniamy sami.
Obiecuję, że fefrać się nie będziemy bo to by była niezła poruta!
Do zobaczenia na trasie!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową kampanię:
Witam!
Chcesz pomóc dzieciom z domów dziecka?
Dobrze trafiłeś!
Czym jest ZŁOMBOL?
Jest to największy na świecie rajd charytatywny, w którym startują pojazdy związane z komuną.
Złombol wyróżnia również to, że 100% środków zebranych przez załogi jest wykorzystywane na pomoc dzieciom z domów dziecka.
Dlaczego tak?
Słynne "gniotsja nie łamiotsja" w przypadku tych samochodów sprawdza się i powoduje, że jazda nimi na drugi koniec Europy lub poza jej granice pozwala nam zaznać wielu przygód. Awarie nierzadko usuwane są przy pomocy "trytytek" i srebrnej taśmy:).
Kim są EJBRY?
Michał - kapitan drużyny, syn pilota ekipy Macieja, naczelna maruda, kierowca i mechanik
Maciej vel. Padre - pilot i steward w jednym, dba o przekąski i nawodnienie, służy radą (oczywiście zawsze trafną :D - spróbujcie się kiedyś nie zgodzić z jego zdaniem). Nie wyobraża sobie już życia bez Złombolu
Bartosz vel Kominek - honorowy członek ekipy :) niestety praca na kolei oraz zdobywanie nowych szczytów skutecznie uniemożliwia mu start. Miejsce ma zawsze zaklepane, choćby na dachu.
Aby wystartować musimy uzbierać 2800 zł!
Gdzie jedziemy?
W tym roku do Ras el Ma w Maroku
Tak jak zaznaczyłem na wstępie, wszystkie środki trafią do dzieci.
Pieniądze na rajzowanie i sznytke chleba zapewniamy sami.
Obiecuję, że fefrać się nie będziemy bo to by była niezła poruta!
Do zobaczenia na trasie!
Wpłaty
- Wichłacz aka kudłacz300 zł
Powodzenia aby starczyło trytytek !!
- Rafal650 zł
Miłej drogi
- BSKTM200 zł
Trzymam kciuki za realizację !!!!
- Wpłata anonimowa450 zł
- Gajewko100 zł
- BrygadaZSP200 zł
Szerokości