Skarbonka

EJBRY hycają do Afryki! ERY85363

Avatar organizatora
Organizator:Michał Ostwald

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Zdjęcie główne wgrane przez użytkownika

Witam!

 

Chcesz pomóc dzieciom z domów dziecka?

 

Dobrze trafiłeś!

 

Czym jest ZŁOMBOL?

 

Jest to największy na świecie rajd charytatywny, w którym startują pojazdy związane z komuną. 

 

Złombol wyróżnia również to, że 100% środków zebranych przez załogi jest wykorzystywane na pomoc dzieciom z domów dziecka.

 

Dlaczego tak?

 

Słynne "gniotsja nie łamiotsja" w przypadku tych samochodów sprawdza się i powoduje, że jazda nimi na drugi koniec Europy lub poza jej granice pozwala nam zaznać wielu przygód. Awarie nierzadko usuwane są przy pomocy "trytytek" i srebrnej taśmy:).

 

Kim są EJBRY?

 

Michał - kapitan drużyny, syn pilota ekipy Macieja, naczelna maruda, kierowca i mechanik

 

Maciej vel. Padre - pilot i steward w jednym, dba o przekąski i nawodnienie, służy radą (oczywiście zawsze trafną :D - spróbujcie się kiedyś nie zgodzić z jego zdaniem). Nie wyobraża sobie już życia bez Złombolu

 

Bartosz vel Kominek - honorowy członek ekipy :) niestety praca na kolei oraz zdobywanie nowych szczytów skutecznie uniemożliwia mu start. Miejsce ma zawsze zaklepane, choćby na dachu.

 

Aby wystartować musimy uzbierać 2800 zł!

 

Gdzie jedziemy?

 

W tym roku do Ras el Ma w Maroku

 

Tak jak zaznaczyłem na wstępie, wszystkie środki trafią do dzieci. 

Pieniądze na rajzowanie i sznytke chleba  zapewniamy sami.

 

 Obiecuję, że fefrać się nie będziemy bo to by była niezła poruta!

 

Do zobaczenia na trasie!

3100 złCEL: 2800 zł
Wsparło 13 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na docelową kampanię:

Witam!

 

Chcesz pomóc dzieciom z domów dziecka?

 

Dobrze trafiłeś!

 

Czym jest ZŁOMBOL?

 

Jest to największy na świecie rajd charytatywny, w którym startują pojazdy związane z komuną. 

 

Złombol wyróżnia również to, że 100% środków zebranych przez załogi jest wykorzystywane na pomoc dzieciom z domów dziecka.

 

Dlaczego tak?

 

Słynne "gniotsja nie łamiotsja" w przypadku tych samochodów sprawdza się i powoduje, że jazda nimi na drugi koniec Europy lub poza jej granice pozwala nam zaznać wielu przygód. Awarie nierzadko usuwane są przy pomocy "trytytek" i srebrnej taśmy:).

 

Kim są EJBRY?

 

Michał - kapitan drużyny, syn pilota ekipy Macieja, naczelna maruda, kierowca i mechanik

 

Maciej vel. Padre - pilot i steward w jednym, dba o przekąski i nawodnienie, służy radą (oczywiście zawsze trafną :D - spróbujcie się kiedyś nie zgodzić z jego zdaniem). Nie wyobraża sobie już życia bez Złombolu

 

Bartosz vel Kominek - honorowy członek ekipy :) niestety praca na kolei oraz zdobywanie nowych szczytów skutecznie uniemożliwia mu start. Miejsce ma zawsze zaklepane, choćby na dachu.

 

Aby wystartować musimy uzbierać 2800 zł!

 

Gdzie jedziemy?

 

W tym roku do Ras el Ma w Maroku

 

Tak jak zaznaczyłem na wstępie, wszystkie środki trafią do dzieci. 

Pieniądze na rajzowanie i sznytke chleba  zapewniamy sami.

 

 Obiecuję, że fefrać się nie będziemy bo to by była niezła poruta!

 

Do zobaczenia na trasie!

Wpłaty

Sortuj według
  • Wichłacz aka kudłacz
    Wichłacz aka kudłacz
    Udostępnij
    300 zł

    Powodzenia aby starczyło trytytek !!

  • Rafal
    Rafal
    Udostępnij
    650 zł

    Miłej drogi

  • BSKTM
    BSKTM
    Udostępnij
    200 zł

    Trzymam kciuki za realizację !!!!

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    450 zł
  • Gajewko
    Gajewko
    Udostępnij
    100 zł
  • BrygadaZSP
    BrygadaZSP
    Udostępnij
    200 zł

    Szerokości