Emilka już gaworzy, a teraz pomóżmy jej zacząć mówić!

Emilia Konieczny
Zbiórka zakończona

Emilka już gaworzy, a teraz pomóżmy jej zacząć mówić!

Cel zbiórki:

Turnus hiperbaryczny

Zgłaszający zbiórkę: FUNDACJA CZĄSTKA CIEBIE
Emilia Konieczny, 12 lat
Zabrze, śląskie
Encefalopatia niedotleniowo - niedokrwienna, wada rozwojowa dolnego odcinka kręgosłupa, padaczka, niedowidzenie
Rozpoczęcie: 26 Sierpnia 2021
Zakończenie: 22 Kwietnia 2022

Opis zbiórki

Proszę, pomóżcie nam zebrać kwotę na kolejną serię specjalistycznych zabiegów dla małej Emi - to jej największe marzenie i szansa na polepszenie jakości życia! Już po pierwszej serii pojawiły się niesamowite efekty. Teraz przyszedł czas na kolejny etap! Dołącz do nas i pozostaw to, co najpiękniejsze - nadzieję i wiarę!

Ogromnie prosimy Państwa o wsparcie! Zbieramy pieniądze dla 10-letniej Emilki na specjalistyczną rehabilitację. Życie Emilki od pierwszych chwil nie było łatwe. Codziennie mierzy się z dolegliwościami, które przynoszą trud w funkcjonowaniu. Nasza mała księżniczka cierpi na encefalopatię niedotleniowo-niedokrwienna, zespół skurczów zgięciowych, wadę rozwojową dolnego odcinka kręgosłupa, refluks żołądkowo-przełykowy. Marzeniem Emilki jest poprawienie jakości życia. Jest na to ogromna szansa.

Duży postęp w rehabilitacji ruchowej nastąpił po hiperbarii tlenowej. Rodzice zauważyli ogromne zmiany: "My jak i Rehabilitantka Emilki jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów leczenia. U Emilki, dzięki serii zabiegów zauważyliśmy zmniejszenie się napięcia spastycznego rączek i nóżek, co przyczyniło się do dużego postępu w rehabilitacji ruchowej. Dodatkowo Emi zaczęła gaworzyć jak nigdy wcześniej, przesypia spokojnie całe noce oraz napady padaczki, które były dla nas straszną udręką, zmniejszyły się. Wcześniej występowały mniej więcej co miesiąc, natomiast w chwili obecnej mamy już spokój od dwóch lat." Emilka codziennie ma prowadzone różne terapie, między innymi rehabilitację metodą Vojty i metodą Bobath, rehabilitację twarzy, hipoterapię, muzykoterapię, terapię wzroku, zajęcia na basenie oraz uczęszcza do logopedy i psychologa. Pomagajmy, bo to najpiękniejsze, co możemy dać drugiej osobie!

Obserwuj ważne zbiórki