Zostań moją Walentynką

Emilek Koryczan <3
organizator skarbonki

Jak dobrze, że tu jesteś <3

Zasady akcji są proste, bo dobroć jest prosta!

1. Wesprzyj akcję dowolną kwotą, niech podpowiada Ci serce (i limit na koncie ;)

2. W podziękowaniu za wpłatę otrzymasz adres do wysyłki walentynki dla Emila - chcemy zasypać go serduszkowymi kartkami, żeby wiedział, ile osób walczy z nim o jego serduszko!

3. Przekaż infromację swoim znajomym! Niech też sprawią radość Emilowi!

4. Wypatruj zdjęcia Emila wyłaniającego się ze stosu walentynek. Tylko od Ciebie zależy, jak duży będzie ten stos. Mamy cichą nadzieję, że będzie ich tak dużo, że będzie wśród nich trudniej znalźć Emila niż bohatera "Gdzie jest Wally" :)

5. Zapamiętaj te Walentynki, tak jak Emil je zapamięta - przecież celem jest to, żeby w tym roku pojechał na swoje serduszkowe święto - operację serca do USA!

Cześć, jestem Emil. Mam chore serduszko, ale to pewnie już wiecie. Byłem u wielu lekarzy, rodzice mówili, że musimy znaleźć takiego, który naprawi moje serduszko. Bardzo na to czekałem, ponieważ mam zdrowego brata Borysa i on mi pokazuje, co będę mógł robić, gdy będę już miał odnowione serduszko. Nie będę musiał też spać z takimi śmiesznymi wąsami, które mama musi mi zakładać na noc. Gdy udało się znaleźć lekarza w Ameryce, okazało się, że znowu muszę czekać. Dzieci takich jak ja jest na świecie mało, dlatego nie ma za dużo lekarzy, którzy potrafią nam pomóc. Mama mówi, że operacja jest bardzo droga, ale że wszystko się uda. I ja jej wierzę, mama zawsze mówi prawdę.

Niedługo jest dzień zakochanych - lubię ten dzień, ponieważ zawsze jest w nim dużo serduszek. A ja właśnie serduszka potrzebuję. Jeśli dużo serduszek mi pomoże, to i moje serduszko będzie uratowane. Mam nadzieję, że dostanę ich tak dużo, że uda się z nich ułożyć serduszkową drogę jak stąd na księżyc!

  

________________________

Spełnimy marzenie Emila o tym, żeby dostać jak najwięcej serduszkowych walentynek? Niech poczuje, że są z nim miliony osób! A przy okazji zapełnimy walentynkową puszkę - kolejny krok do wyjazdu na operację! Z serca i dla serca!

To będą wyjątkowe Walentynki!

                                 

Wsparli

8 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

M.T

Emil uda nam się.Mocno trzymam kciuki.
50 zł

Wpłata anonimowa

Wierzę, że się uda Emilku!
80 zł

grazynabremen

Zyczymy Ci duzo zdrowia , jestes wspanialy i dzielny!
X zł

Jaś

Buźka
X zł

Maciuś i Piotruś

Życzymy Ci Emilku zdrowego serduszka, ściskamy mocno.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
7 302,33 zł Wsparło 111 osób CEL: 100 000 ZŁ