Wspieram Ukrainę! Я підтримую Україну!

Fundacja ERMED

Wspieram Ukrainę! Я підтримую Україну!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0186460
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Realna pomoc uchodźcom z Ukrainy

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Ermed
Fundacja ERMED
Pomoc społeczna
Rozpoczęcie: 25 Lutego 2022

Opis zbiórki

Do końca wierzyliśmy, że to się nie stanie. Dziś cały świat zwrócony jest w stronę Ukrainy. Przygotowujemy się do udzielania pomocy dla osób, które w pośpiechu zmuszone są uciekać ze swoich domów i Ojczyzny.

Zaczęliśmy organizować paczki żywnościowe pierwszej potrzeby, a także organizować schronienia dla rodzin oraz organizować transport tych osób do Polski. Kilku naszych wolontariuszy pochodzi z Ukrainy są w stałym kontakcie z ludźmi organizującymi pomoc na miejscu. Sytuacja jest naprawdę bardzo dynamiczna. Już teraz bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia!

Już od kilku dni dostajemy sygnały o pomoc! Nasi wolontariusze jeżdżą z Wrocławia pod granicę polsko-ukraińską po osoby, które potrzebują dostać się do swoich bliskich. Dodatkowo wpłacone środki przeznaczone będą na zakup produktów tj. koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), środki pielęgnacyjne i higieniczne, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, zestawy wielorazowych naczyń kuchennych, środków antyseptycznych/spirytusu, maseczek wielorazowych i żywności oraz wody.

Każda złotówka daje nam ogromne wsparcie i większe możliwości w udzielaniu pomocy Ukrainie!

Fundacja Ermed

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0186460
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki