Lek, który chroni życie przed nowotworem! Pomóż Faustynce!

Faustyna Marut

Lek, który chroni życie przed nowotworem! Pomóż Faustynce!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0125195
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja oraz zakup nierefundowanych leków

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja ISKIERKA
Faustyna Marut, 12 lat
Mielec, podkarpackie
Lipofibromatoza, guz pośladka i uda lewego
Rozpoczęcie: 1 Kwietnia 2021
Zakończenie: 3 Lutego 2024

Opis zbiórki

Moja córeczka ma dopiero 10 lat, a już połowę swojego życia cierpi z powodu choroby nowotworowej. Gdy miała 5 lat jej tata zaobserwował pierwsze, niepokojące objawy. Faustynka utykała na jedną nóżkę, co z czasem tylko się nasilało…

Po pierwszych konsultacjach i diagnozach Faustynka przyjęła cykl chemioterapii. Niestety guz nie zniknął, a jego lokalizacja między udem a pośladkiem uniemożliwia operacyjne usunięcie. Przez ostatnie lata córeczka jest pod stałą kontrolą onkologów i hematologów. Dzisiaj jedynym i dostępnym rozwiązaniem jest nierefundowany lek oraz regularna rehabilitacja Faustynki. 

Faustyna Marut

Jako matka pragnę dla niej wszystkiego, co najlepsze. Jest coraz trudniej wiązać koniec z końcem, w tym opłacać nierefundowane leki. Nie mogę z nich rezygnować, ponieważ dzięki tym lekom Faustynka może się rozwijać a ja mogę spać spokojnie z nadzieją, że guz nie będzie stanowił bezpośredniego zagrożenia dla życia mojej córeczki. 

Mam nadzieję, że za parę lat medycyna będzie w stanie pomóc mojej Faustynce w pozbyciu się guza raz na zawsze. Dzisiaj musimy walczyć, by jej stan zdrowia się nie pogorszył – tylko to jest teraz najważniejsze.

Agnieszka – mama Faustynki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0125195
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki