Filip potrzebuje wsparcia w walce o większą sprawność. Wyciągnij do niego pomocną dłoń!

Zbiórka na cel
Intensywna rehabilitacja

Filip Grabowski, 14 lat

Knurów, śląskie

Zespół wad wrodzonych

Los nie oszczędzał naszego syna od samego początku. Filip urodził się z zespołem wad wrodzonych m.in. głębokim rozszczepem podniebienia, zespołem dziecka wiotkiego, wadą kostną stóp oraz wadą rozwojową ośrodkowego układu nerwowego. Baliśmy się o jego zdrowie i życie od samego początku. Syn nie mógł się cieszyć beztroskim dzieciństwem. Każdy dzień to walka o sprawność często okupiona bólem i łzami.

Filip dzielnie pokonuje ograniczenia wynikające z jego niepełnosprawności. Syn chodzi do specjalnej szkoły i całkiem dobrze sobie radzi. Wciąż ma jednak problemy z orientacją, koncentracją, panowaniem nad emocjami i utrzymaniem równowagi. Ciągle pracujemy nad tym, by Filip coraz lepiej się rozwijał zarówno fizycznie, jak i radził sobie w nauce i z otoczeniem. Chcemy zrobić wszystko, by sobie poradził, kiedy nas zabraknie.

Rehabilitacja to duży wydatek, a trzeba ją wykonywać systematycznie. Każdy wolny grosz przeznaczamy na usprawnianie Filipa, ale jest coraz trudniej. Koszty są ogromne i wiemy, że bez pomocy dalej sobie nie poradzimy. Każda nawet najmniejsza wpłata przybliża naszego syna do sprawności i samodzielności. Prosimy o pomoc.

Rodzice Filipa

Pomogli

Ładuję...