Pompa do żywienia pozajelitowego dla Patrycji

Patrycja
Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Niesiemy Nadzieję
Patrycja
Poznań, wielkopolskie
Rozpoczęcie: 8 Lipca 2010
Zakończenie: 20 Lipca 2010

Rezultat zbiórki

Dziękujemy wszystkim pomagaczom, którzy wsparli zbiórkę pieniędzy na pompę do żywienia pozajelitowego dla Patrycji. Dzięki Waszemu darowi serca mogliśmy podarować Patrycji przenośną pompę, dzięki której dziewczynka mogła cieszyć się ze spacerów i zabawy na świeżym powietrzu.

Opis zbiórki

Patrycja ma 2 latka. Jest śliczną i miłą dziewczynką. Niestety od urodzenia ma problem z nerkami. Od 4 miesiąca życia jest dializowana. Bardzo dużo przeszła w swoim krótkim życiu - szpital to jej drugi dom. Jakby tego było mało, w czerwcu po wielu badaniach okazało się, że Pati nie będzie mogła mieć przeszczepu nerki, nie pozwala na to zły stan jej żył.

Ciągłe infekcje i zapalenia organizmu doprowadziły do wyniszczenia jelit i całego układu pokarmowego. Od pół roku Patrycja jest żywiona pozajelitowo, 24 godziny na dobę. Jeżeli nie przebywa w szpitalu jest skazana na siedzenie w domu ze względu na konieczność ciągłego podłączenia do pompy.

Szansą dla Patrycji na w miarę normalne życie i poznanie życia poza domem i szpitalem jest przenośna pompa infuzyjna Ambix Active do żywienia pozajelitowego. Koszt takiej pompy to 3200 złotych.

Jeśli uda nam się szybko zebrać środki na zakup tego urządzenia, to Patrycja jeszcze tego lata będzie mogła cieszyć się ze spacerów na świeżym powietrzu !

 

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki