Fundacja Pomocy Seniorom i Kresowiakom

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Zwracamy się do Was o pomoc i wsparcie naszych dzialań, które prowadzimy od początku epidemi COVID-19 w zakresie opieki nad osobami STARSZYMI.

Wpłacone przez Ciebie pieniądze będą w 100% przeznaczone na POMOC najbardziej potrzebującym Seniorom.

Działania jakie podejmujemy codziennie to wszelkiego rodzaju pomoc OSOBOM STARSZYM (65+), które poznalismy podczas wielomiesiecznej pomocy w czasie epidemi koronawirusa. Jako wolontariusze od marca rozwieźlismy ponad 30 ton jedzenia, a takze ponad 1900 ciepłych posiłków, cyklicznie odwiedzamy  Seniorów aby z nimi po prostu porozmawiać, zabieramy na spacery, wycieczki, wspieramy w zakresie codziennych czynności jak zakupy, wyjścia z ulubionym czworonogiem na spacer ale także pomagamy w sprawach urzędowych.

Często zdarza się, że Senorzy potrzebują pomocy prawnika, lekarza, rehabilitanta czy tylko transportu i to równiez im zapewniamy współpracując ze specjalistami wielu dziedzin nauki.

Osoby starsze często są pozostawione same sobie bez pomocy i wsparcia rodziny, samotne i bardzo często ubogie. Epidemia pokazala nam Wszystkim z jakimi problemami borykają się nasi Seniorzy.

Zebrane środki przeznaczamy na pomoc SENIOROM:

ciepłe posiłki,
niezbędna do egzystencji pomoc rzeczowa,
wsparcie w codziennych czynnościach (zakupy, spacery etc.)
wsparcie w wykupowaniu leków,
pomoc prawna,
pomoc psychologiczna,
rehabilitacja ruchowa,
inna pomoc w zależności od bieżących potrzeb.