SCHODOŁAZ ELEKTRYCZNY

Fundacja mieści sie w budynku wyposażonym w rampę zewnętrzną z podjazdem dla wózków, jednak nie ma w nim windy. Nasi podopieczni, którzy mają problemy z samodzielnym poruszaniem się, mogą korzystać z rehabilitacji w naszej placówce wyłącznie w przystosowanych pomieszczeniach na parterze budynku, gabinety znajdujące się na wyższym poziomie są dla nich niedostępne. 

Od czasu założenia fundacji tj 2012 roku wiele się zmieniło, przede wszystkim grono podopiecznych wielokrotnie się zwiększyło. Obecnie z codziennej, nieodpłatnej rehabilitacji w placówce korzysta ponad 200 osób niepełnosprawnych, w tym najliczniejszą grupę stanowią dzieci i młodzież, a grono osób dorosłych stale się powiększa. Fundacja stara się zabezpieczyć potrzeby rehabilitacyjne i dostosować swoją ofertę indywidualnie dla każdego podopiecznego. Jednak żeby spełnić wciąż rosnące oczekiwania społeczne, niezbędne jest zaplecze, w tym specjaliści, narzędzia i odpowiednio duża powierzchnia lokalowa.

Jak wiecie, nasza placówka mieści się w Lubartowie przy ulicy Lubelska 36B, gdzie wynajmujemy łącznie ponad 500m2. To nie tak mało, ale z pomieszczeń na piętrze, gdzie znajdują się gabinety: psychoterapeutyczny, fizjoterapii, pracownia techniczna i pokój treningowy, mogą korzystać nieliczni. Barierą jest BRAK WINDY! Osoby z dysfunkcjami dolnych narządów ruchu, nie mogą się tam dostać. Często wnosimy ich na rękach, jednak stanowi to dla nas ogromne obciążenie, a dla naszych podopiecznych jest to bardzo krępujące. Dobrym rozwiązaniem byłby ELEKTRYCZNY SCHODOŁAZ, dzięki któremu moglibyśmy łatwo i bezpiecznie przetransportować każdą osobę :) 

Prosimy o cegiełkę na zakup schodołaza elektrycznego, co zapewni bezpieczny transport naszym podopiecznym oraz komfort pracy naszych terapeutów - żeby oni mogli dbać o zdrowie ludzi, to my musimy zadbać o ich zdrowie!

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Monika Włosek

100 zł

Plewa Barbara

Darowizny trafiają bezpośrednio do
7%
1 450 zł Wsparło 6 osób CEL: 19 500 ZŁ
Wesprzyj