Walczę, by odzyskać mojego synka

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 69 osób
1 947,11 zł (18,3%)
Brakuje jeszcze 8 690,89 zł
Wesprzyj
Zbiórka na cel
Udział w turnusie z użyciem kombinezonu Neures

Gabriel Kamiński, 7 lat

Płock, mazowieckie

Autyzm

Kiedy Gabryś przyszedł na świat, cieszyłam się, że mam zdrowego, silnego synka. A później, z dnia na dzień, straciłam moje ukochane dziecko. Gabryś przestał patrzeć w moje oczy, nie reagował na swoje imię, jego mowa ograniczała się do wydawania niezrozumiałych dźwięków, stracił całą radość. Ma wzmożone napięcie mięśniowe, nadwrażliwość słuchową, co utrudnia mu komunikowanie się i naukę czytania, pisania.

Gabryś miał niespełna 3 lata, gdy otrzymał diagnozę - autyzm dziecięcy. To rozbiło nasz świat. Od tego czasu nasze życie skupia się na walce - jeździmy do rozmaitych specjalistów - na terapię logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną, Gabryś leczony jest homeopatycznie, uczęszcza na hipoterapię i terapię mitochondrialną.

Po wielu latach terapii, zachowanie i funkcjonowanie Gabrysia zmienia się. Jego komunikacja stała się o wiele lepsza, poszerzył się zasób jego słownictwa, nie unika już kontaktu z dziećmi, choć one często nie chcą się z nim bawić, nie rozumieją go.

Ja, jako mama, marzę o tym, by synek poszedł do szkoły integracyjnej i sobie w niej poradził, a w przyszłości był samodzielnym człowiekiem. Obecnie naszym priorytetem jest terapia w kombinezonie Neures, do której Gabryś został zakwalifikowany z uwagi na względnie dobre zachowanie. Turnus polegać będzie na poddaniu pacjenta precyzyjnie dobranym naciskom na tkanki miękkie. Nacisk ten nazwać można stymulującymi procesami regeneracyjnymi i kompensacyjnymi w układzie nerwowym, w szczególności w mózgu.

Niestety, moje możliwości finansowe są bardzo ograniczone, ponieważ po rozwodzie sama wychowuję synka i większość pieniędzy ze świadczeń wydaję na jego rehabilitację, terapię oraz codzienne życie. Bardzo kocham Gabrysia i pierwszy raz odważyłam się zwrócić o pomoc. Wierzę, że uda mi się odzyskać mojego synka.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 69 osób
1 947,11 zł (18,3%)
Brakuje jeszcze 8 690,89 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość