Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ

Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
115 Stałych Pomagaczy
Darek Maćkiewicz
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Naszą misją jest realizacja ogólnokrajowego Programu "Zdążyć z Pomocą" pod patronatem prof. Zbigniewa Religi. Przewodnią ideą programu jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji i niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych.

Działalność Fundacji polega w głównej mierze na gromadzeniu funduszy, na założonych wcześniej subkontach dla chorych i niepełnosprawnych dzieci, z przeznaczeniem na przeprowadzanie trudnych operacji, drogiego leczenia, długotrwałych rehabilitacji.

Mamy ponad 43 000 Podopiecznych – są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi.

Zbudowaliśmy trzy nowoczesne Ośrodki Rehabilitacji AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS. Od 2010 roku prowadzimy rehabilitację dla Podopiecznych. Ośrodki mieszczą się w Warszawie. Zapewniamy dzieciom dostęp do wielu specjalistów i różnych metod terapii.

Nasi Podopieczni mają także możliwość korzystania z hosteli pielęgnacyjno-opiekuńczych  znajdujących się przy ośrodkach. Dzięki temu nasi Podopieczni przyjeżdżają z całej Polski wraz z rodzicami na turnusy rehabilitacyjne.

Dokładamy wszelkich starań, by zdążać z pomocą dzieciom potrzebującym. Wspieramy ich walkę o życie, zdrowie, sprawność i lepszą przyszłość. Jesteśmy przekonani, że warto pomagać!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM STAŁYM POMAGACZOM.

115 Stałych Pomagaczy
Darek Maćkiewicz
10 zł miesięcznie