Gorączka Złota

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” to grupa ludzi z pasją, pomysłem i żyłką do pomagania innym. Rocznie w działania angażuje się blisko 350 osób, którzy przeznaczają ok. 8 tys godzin na działania społeczne. To nasi, łódzcy wolontariusze!!!!

Teraz chcemy zrobić coś dla nich – zorganizować wydarzenie, podczas którego będą mogli się spotkać, pobawić, zintegrować i porozmawiać o tym, co się fajnego wydarzyło … Okazją do tego będą X Urodziny Centerka. Ponieważ to okrągła rocznica, uczcimy ją „na bogato”, z przytupem! Tematem przewodnim będzie „Gorączka złota” - wszyscy wolontariusze będą przebrani na złoto, niczym gwiazdy ery disco. Przy muzyce z lat 70-tych będziemy bawić się do znanych hitów z tego okresu. Będą też ekozbiorki, loterie fantowe i „góry grosza”, które zasilą budżet na dalsze działania wolontarystyczne. Nie zabraknie też quizów i konkursów, tematycznie związanych z wolontariatem i działaniami RCW. Pomoże nam w tym zaprzyjaźniona szkoła Family Dance. Ale nie zrealizujemy naszej inicjatywy również bez Waszego wsparcia ...

Na organizację wydarzenia potrzebujemy 1000 zł, które spożytkujemy na zakup dekoracji, przebrań, poczęstunku, pojemników na zbiorki oraz realizację wynajmów. Dodaj cegiełkę do tej inicjatywy i nagrodź lokalnych działaczy :-) Każda kwota, nawet symboliczna złotówka, jest ważna!

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Maria Teresa

13%
130 zł Wsparły 2 osoby CEL: 1 000 ZŁ