Gotuj dla Asi

KLARA OSADA
organizator skarbonki

Gotujmy razem dla Asi :) Zaczyna się jesień, przed nami zima. Długie wieczory zachęcają do spędzania czasu w ciepłej kuchni, a nasze ciała mają ochotę na rozgrzewające posiłki. Po wakacyjnym luzie wielu z nas wróciło do regularnych zajęć, i nagle czasu zrobiło się jakby mniej...

Chciałabym zachęcić się do wspólnego gotowania. W moich e-bookach znajdziesz przepisy i dużo praktycznch wskazówek jak gotować na zapas, oszczędzać czas w kuchni i zawsze mieć pod ręką domowy obiad. 

KLARA OSADA

E-book "Dieta w połogu" kierowany jest szczególnie do przyszych mam, które chcą za wczasu przygotować się na czas po urodzeniu dziecka i zapewnić sobie wartościowe posiłki na ten czas. Będzie on jednak wartościowy dla wszystkich, którzy poszukują inspiracji do sprytnego gotowania. 

E-book "Gotowanie na zapas" jest rozwinięciem tego tematu. Przeprowadzi Cię on krok po kroku przez proces przygotowania posiłków na dwa tygodnie, od początku do końća, a efektem są gotowe obiady w Twojej zamrażarce ;)

Wspierając tę skarbonkę dostajesz dostęp do folderu, w którym znajdziesz dwa powyższe e-booki, a także inne materiały odnośnie planowania posiłków i sprytnego gotowania którę będę tam sukcesywnie dodawać.

Jeżeli podobają Ci się moje matariały, daj znać swoim znajomym <3

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Asiu ,nie mamy wiele ale chociaż tyle. Wracaj do zdrowia !
20 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

@ha.z.brzeska

20 zł

Ania

10 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Kasia Kru

Dusia i Psinek Świnek

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
443 zł Wsparło 17 osób CEL: 5 000 ZŁ
Wesprzyj