Zatrzymajmy SMA, poruszmy Serca

Krzysztof Mańkowski
organizator skarbonki

Cześć!

Chcielibyśmy Was zaprosić do niecodziennego, sportowego wyzwania, które ma na celu wspomóc zebranie środków dla LENKI Mazur, chorej na SMA (rdzeniowy zanik mięśni).

LENKA potrzebuje prawie 10 milionów złotych na najdroższy lek na świecie.

Rodzina i bliscy robią, co mogą, żeby zebrać potrzebną kwotę, ale czasu jest bardzo mało i ma on ogromne znaczenie.

Mikołaj Kopernik „Zatrzymał Słońce i poruszył Ziemię”. My ruszając jego śladami, chcemy zatrzymać SMA i poruszyć Wasze serca do działania i pomocy małej wojowniczce. W ramach naszej akcji „Zatrzymajmy SMA, poruszmy Serca” planujemy w ciągu 40 godzin pokonać Główny Szlak Warmiński, czyli warmińsko-mazurski odcinek Czerwonego Szlaku Kopernikowskiego o długości 237 km.

Startujemy o 15:00 25.09.2020 r. z Olsztyna (Wysoka Brama), a kończymy 27.09.2020 r. w miejscowości Kępki (most na rzece Nogat).

Nic nie będzie nas tak motywowało do pokonania tej trasy, jak Wasze wpłaty i pomoc ofiarowana LENCE. Trasa ma 237 km więc „wpisowe-pomocowe” wynosi 23,70 zł. Każdy, kto wpłaci taką kwotę, będzie wraz z nami wirtualnie pokonywał ten dystans.

Oczywiście każda złotówka ma znaczenie i możesz przebiec z nami krótszy odcinek, np. 10 km = 1 zł, 100 km = 10 zł  itd. :)

#GSWdlaLenki

Z góry Dziękujemy za Wasze Wsparcie

Krzysztof Mańkowski i Łukasz Kulicki

Krzysztof Mańkowski

Krzysztof Mańkowski

Wsparli

10 zł

Wpłata anonimowa

27 zł

Łukasz Kulicki

130 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Elekija

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
212%
10 060 zł Wsparły 242 osoby CEL: 4 740 ZŁ