Hair you go! - Donating my hair to create wigs

Patrycja Gawlak
organizator skarbonki

Patrycja Gawlak

EN Below (Wesprzyj = Donate EN version of the whole website button, can be found at the bottom of the page)

Cześć!

Pozwólcie, że szybko opowiem Wam o celu tej zbiórki :)

Zainspirowana akcją Shave or Dye z Irish Cancer Society, chciałabym zebrać pieniądze dla dzieciaków z Fundacji Na Ratunek. Fundacja zawsze potrzebuje funduszy na pokrycie wydatków związanych z małymi pacjentami, takich jak leki, leczenie w kraju i za granicą, sprzęt medyczny, rehabilitacja, lista jest długa! Dlatego chciałabym ich wesprzeć tą zbiórką i mam nadzieję, że Wy mi w tym pomożecie!

Wszystkie zebrane pieniądze trafią bezpośrednio do fundacji Na Ratunek.  A ponieważ w połowie zbiórki ogolę głowę, włosy zostaną przekazane fundacji Rak'n'Roll, która wspiera osoby chore na raka, a także produkuje dla nich peruki. Bądźcie ze mną na bieżąco na mediach społecznościowych, tam będę zamieszczać "dowody" na to, że golę głowę! (Kocham Cię mamo, wiem, że spodoba Ci się nowa fryzura!) 

Wiele by to znaczyło dla mnie i dla dzieci z fundacji, gdybyście mogli podzielić się linkiem do zbiórki z przyjaciółmi i rodziną. Liczy się każdy datek, niezależnie od jego wysokości a razem możemy pomóc potrzebującym! 

Bardzo dziękuję za wsparcie i życzę Wam wspaniałego dnia! 

Patrycja 

__________

Hello there,

Let me quickly tell you the purpose of this collection :)

Inspired by action Shave or Dye from the Irish Cancer Society, I would like to collect money for kids from Na Ratunek Foundation.  The foundation is always in need of funds to cover the expenses for the little patients such as medicines, treatments in-house and abroad, medical equipment, rehabilitation, the list goes on! So I would like to support them with this collection and I hope you can help me!

All the money collected will go right to the Na Ratunek foundation.  And as I will shave my head, - halfway through the money collection - the hair will be donated to Rak'n'Roll foundation that supports people with cancer, and also produces wigs for them. Stay tuned with me on social media as I will post the "evidence" of me shaving my head! (Love you mom, I know you will like the new hairstyle!) 

It would mean a lot to me and the kids at the foundation if you shared the collection link with your friends and family. Every donation counts, regardless of its amount and together we can help the ones in need! 

Thank you very much for your support and have the most amazing day! 

Patrycja 

Wsparli

50 zł

Nicolas

Waouh thats nice! Looking forward to see you ahah
X zł

Adrien Kegler

100 zł

Isabelle

50 zł

Radka

100 zł

Tracey

🍀
50 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
9%
735 zł Wsparło 11 osób CEL: 7 500 ZŁ
Wesprzyj