Mała Hania kontra liczne diagnozy!

Hania Hryciuk
Zbiórka zakończona

Mała Hania kontra liczne diagnozy!

Cel zbiórki:

fotelik samochodowy, sensory freestyle libre, zajęcia logopedyczne

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Hania Hryciuk, 7 lat
Borówiec, wielkopolskie
Głuchota czuciowo-nerwowa obustronna, cytomegalia wrodzona, opóźniony rozwój psychoruchowy, padaczka lekooporna, niedowidzenie, stopy końsko-szpotawe
Rozpoczęcie: 12 Grudnia 2023
Zakończenie: 14 Lutego 2024

Opis zbiórki

Z całego serca dziękuję Wam za dotychczasową pomoc dla Hani. To właśnie dzięki tej pomocy było możliwe przeprowadzenie badań genetycznych! Niestety, ostatnio stan mojej kochanej córeczki bardzo się pogorszył i jeszcze raz muszę prosić Was o wsparcie…

Nasza historia:

Hania urodziła się w sierpniu 2016 roku z cytomegalią wrodzoną. Mając 3,5 miesiąca trafiła do szpitala w stanie ciężkim z powodu infekcji. Córeczka wymagała tlenoterapii. Podczas wielokrotnych hospitalizacji stwierdzono opóźnienie psychoruchowe, padaczkę lekooporną, niedosłuch, hipoglikemię, trombofilię, alergię pokarmową, zez zbieżny, hipertransaminazemię i stopy końsko-szpotawe.

Z powodu braku przyrostu masy ciała córeczka przyjmuje specjalne mieszanki. Przez lata Hania potrzebowała zakupu nowych okularów, aparatów słuchowych, ortez, stałego monitoringu cukru, leków na padaczkę, specjalistycznej diety, badań i wreszcie rehabilitacji.

Hanna Hryciuk

Moja córka przez kilkanaście godzin na dobę jest podpięta do pompy z przemysłowym jedzeniem, która przez gastrostomię (PEG) podaje jej wszystko, czego potrzebuje.

Hania wymaga 100% uwagi ze względu na ataki padaczki i nagłe spadki cukru. Ilość schorzeń, na jakie cierpi moja córeczka, generuje masę potrzeb, które nie są refundowane, a są bardzo kosztowne.

Potrzebna jest też ciągła terapia logopedyczna, specjalistyczne sprzęty oraz sensory, by powstrzymać chorobę.

Aby móc zapewnić Hani odpowiednią opiekę, muszę prosić o Państwa pomoc, ponieważ jako samotna mama czwórki dzieci, nie jestem w stanie sprostać wszystkim kosztom w związku z chorobą Hani. Będę wdzięczna za każdy gest serca. 

Mama Hani

Obserwuj ważne zbiórki