Hihf five
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Wiem,ze nie kazdemu da sie pomoc,ale czasem wystarczy bardzo niewiele. Idac w slady Krzyska chcialabym Was zaprosic do akcji dla naszego olsztyniaka, Lukasza. Walczy z rakiem, fundusz na leczenie oraz proteze reki. Symbolicznie wstaw na swoim profilu zdjecie, rysunek lub odbicie dloni z napisem "high five" ,oznacz 3-5 znajomych do akcji i przelej piataka na konto zbiorki z dopiskiem "high five" .
Ja moge wiec pomoge, przylacz sie i Ty ;)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Wiem,ze nie kazdemu da sie pomoc,ale czasem wystarczy bardzo niewiele. Idac w slady Krzyska chcialabym Was zaprosic do akcji dla naszego olsztyniaka, Lukasza. Walczy z rakiem, fundusz na leczenie oraz proteze reki. Symbolicznie wstaw na swoim profilu zdjecie, rysunek lub odbicie dloni z napisem "high five" ,oznacz 3-5 znajomych do akcji i przelej piataka na konto zbiorki z dopiskiem "high five" .
Ja moge wiec pomoge, przylacz sie i Ty ;)
- Wpłata anonimowa20 zł
- Łukasz10 zł
- Aleksandra20 zł
- Ola5 zł
- Marcin11 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
