Nikt nie dawał mu szans. Ignaś walczy o każdy dzień... Nie daj mu umrzeć!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 493 osoby
17 300 zł (100,37%)
Zbiórka na cel
zapas leków i rehabilitacja - jedyny sposób, by pomóc Ignasiowi

Ignacy Wojtkowiak, 2 latka

Jawor, dolnośląskie

Uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, małogłowie, przykurcze, MPD, padaczka

Rozpoczęcie: 15 Stycznia 2020
Zakończenie: 24 Marca 2020

Kochana armio Pomagaczy Ignasia!

Chcę Wam powiedzieć, że synek jest już po zabiegu założenia PEG-a i funduplikacji.... Mieliśmy chwile grozy… Na stole operacyjnym Ignaś miał atak padaczki, trzeba było wzywać neurologa. Ponadto okazało się, że w brzuszku Ignaś ma wszystko inaczej – jego układ narządów jest zupełnie inny niż u zdrowego dziecka. Jelita miały zrosty, było poszukiwanie żołądka...

Na drugi dzień, zaledwie kilka godzin po zabiegu, Ignasiowi pękł wenflon… Przy przyjęciu na oddział ostrzegałam, że synek ma problemy z żyłami i pobieraniem krwi, mówiłam, że ten wenflon, który mu założyli, będzie na chwilę. Niestety, miałam rację… Lekarze musieli uśpić synka i założyć my wkłucie centralne. 3 godziny przeraźliwego strachu… Dla mnie wieczność i modlitwa – żeby synek obudził się sam, żeby sam zaczął oddychać… Potem sala w szpitalu, która stała się naszym domem na tydzień. W Dzień Matki prezent – wróciliśmy do domu.

Ignacy Wojtkowiak

Teraz została nam walka o to, by było trochę lepiej… Żeby tylko nie bolało, żeby Ignaś nabrał troskę wagi… Jak tak się stanie, synka czeka rehabilitacja typu Vojty, ponoć najlepsza dla Ignasia.

Z całego serduszka dziękuję za obdarowanie Ignasia waszą pomocą. Dziękuję za udział w zbiórce, udało nam się uzbierać 100% potrzebnej kwoty! To Wasza zasługa. Każda, nawet najmniejsza wpłata na rzecz Ignasia będzie wykorzystana w szczytnym celu. Przyczyni się do poprawy jego stanu zdrowia, a przede wszystkim życia bez bólu.

Ogromne DZIĘKUJĘ! 

Mama Ignasia - Marta 

Ładuję...

3 268 zł

CodeTwo

25 zł

DS

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 493 osoby
17 300 zł (100,37%)