Razem dla Igorka! Zbieramy na konieczne leczenie!

Igor Moczko

Razem dla Igorka! Zbieramy na konieczne leczenie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0304915
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zabieg wycięcia migdałów, leczenie stomatologiczne, leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Igor Moczko, 6 lat
Bytom, śląskie
Całościowe zaburzenia rozwoju, choroby głosu, mowy i choroby słuchu, autyzm dziecięcy
Rozpoczęcie: 10 Lipca 2023
Zakończenie: 11 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Choć mój synek ma dopiero 6 lat, nie może w pełni cieszyć się z wszystkich uroków dzieciństwa. Lekarze stwierdzili u niego autyzm, który znacząco wpływa na rozwój i codzienne funkcjonowanie.

To jednak nie są wszystkie przeciwności, z którymi musimy się mierzyć. Stan zapalny jamy ustne Igorka wymaga jak najszybszej interwencji lekarza i usunięcia aż 10 ząbków. Z uwagi na to, że synek jest autystą, nie ma możliwości wykonania zabiegu bez narkozy, co tylko zwiększa koszty leczenia.

Igor Moczko

Dodatkowo Igorek zmaga się też z przerośniętym trzecim migdałem. To powoduje ciągły nawrót infekcji dróg oddechowych. Obie dolegliwości przyczyniają się do nieprzespanych nocy i walki z nawracającym bólem. Leki nie przynoszą już ulgi, a ból towarzyszy mu nieustannie. 

Igor Moczko

Leczenie stomatologiczne, jak i zabieg wycięcia migdałków należy przeprowadzić, jak najszybciej. Niestety najbliższy wolny termin to sierpień 2024 roku, a Igorek nie może tyle czekać. Z każdym dniem cierpi coraz bardziej, a moje matczyne serce rozrywa się na pół.

Ostatnią nadzieją jest dla nas leczenie prywatne. Nie mam jednak wystarczających środków, by pokryć wszystkie koszty, dlatego nie mając innego wyboru, proszę o Wasze wsparcie! Wierzę, że są wśród Was dobre anioły, które podzielą się z nami dobrem, jakie noszą w swoim sercu!

Już teraz bardzo Wam dziękuję!

Luiza, mama Igorka

Igor Moczko

Kwota zbiórki jest szacunkowa

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0304915
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki