Bohaterska Inga

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Każdy pewnie już słyszał o tej dziewczynce, pewnie już nie raz pomagał. Zostało już tak niewiele. Koniec czasu upływa z zakończeniem września. Jeśli teraz nie uda się dozbierać to wszystko pójdzie na marne. Proszę o pełna mobilizację, o nią proszą też zrozpaczeni rodzice. Niech każdy pomoże tyle, ile może. Nie znam osobiście dziewczynki, ani rodziny, ale chcę pomóc. Zazwyczaj o nic nie proszę, ale tym razem naprawdę warto. Na koniec przekaz od rodziców dziewczynki.
Kochani, jesteśmy już tak blisko... Właściwie o krok od spełnienia największego marzenia! Na pasku zbiórki brakuje mniej niż milion złotych! To nie koniec walki, ale wizja ratunku dla Ingi wreszcie staje się realna! Dzięki Wam już niedługo będziemy mogli uruchamiać procedurę zakupu leku ratującego przed rozwojem SMA.
By dokończyć zbiórkę, potrzebujemy Waszej pomocy tu i teraz! Paraliżują nas myśli, że choroba może jeszcze uderzyć z całą siłą i odebrać nam to, co najcenniejsze. Teraz musimy chronić Ingusię wszelkimi możliwymi sposobami, ale bez Was znów będziemy bezradni. Proszę, nie skazuj nas na powrót do miejsca pełnego bólu i rozpaczy... Nasza córeczka przeszła piekło.
Tylko razem mamy szansę. Prosimy Was o wielką mobilizację! Udostępnij apel znajomym, przekaż złotówkę. Bardzo na ciebie liczymy.
Wierzymy, że niedługo będziemy mogli Wam powiedzieć, że wspólnie dokonaliśmy cudu.
Rodzice
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku

Każdy pewnie już słyszał o tej dziewczynce, pewnie już nie raz pomagał. Zostało już tak niewiele. Koniec czasu upływa z zakończeniem września. Jeśli teraz nie uda się dozbierać to wszystko pójdzie na marne. Proszę o pełna mobilizację, o nią proszą też zrozpaczeni rodzice. Niech każdy pomoże tyle, ile może. Nie znam osobiście dziewczynki, ani rodziny, ale chcę pomóc. Zazwyczaj o nic nie proszę, ale tym razem naprawdę warto. Na koniec przekaz od rodziców dziewczynki.
Kochani, jesteśmy już tak blisko... Właściwie o krok od spełnienia największego marzenia! Na pasku zbiórki brakuje mniej niż milion złotych! To nie koniec walki, ale wizja ratunku dla Ingi wreszcie staje się realna! Dzięki Wam już niedługo będziemy mogli uruchamiać procedurę zakupu leku ratującego przed rozwojem SMA.
By dokończyć zbiórkę, potrzebujemy Waszej pomocy tu i teraz! Paraliżują nas myśli, że choroba może jeszcze uderzyć z całą siłą i odebrać nam to, co najcenniejsze. Teraz musimy chronić Ingusię wszelkimi możliwymi sposobami, ale bez Was znów będziemy bezradni. Proszę, nie skazuj nas na powrót do miejsca pełnego bólu i rozpaczy... Nasza córeczka przeszła piekło.
Tylko razem mamy szansę. Prosimy Was o wielką mobilizację! Udostępnij apel znajomym, przekaż złotówkę. Bardzo na ciebie liczymy.
Wierzymy, że niedługo będziemy mogli Wam powiedzieć, że wspólnie dokonaliśmy cudu.
Rodzice
Wpłaty
- X zł
Trzymam kciuki!
- Wpłata anonimowa2 zł
- Wpłata anonimowa10 zł
- Wpłata anonimowaX zł
- Asia20 zł
