Lepsze jutro Janka jest tak blisko! Pomóżmy!

Jan Aleksander Jarski

Lepsze jutro Janka jest tak blisko! Pomóżmy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0070995
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczne leczenie i rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jan Aleksander Jarski, 9 lat
Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie
Zespół Ehlersa-Danlosa, obniżone napięcie mięśniowe
Rozpoczęcie: 21 Lutego 2023
Zakończenie: 25 Maja 2024

Opis zbiórki

Walka Janka toczy się już od pierwszych chwil jego życia. Synek urodził się z nieuleczalną i postępującą chorobą – zespołem Ehlersa-Danlosa, który cechuje się wiotkością tkanki łącznej całego organizmu, słabą siłą mięśniową, problemami z układem pokarmowym, układem krążenia i układem kostno-stawowym. 

Jan Aleksander Jarski

Niestety, choroba wiąże się też z dolegliwościami bólowymi głowy, stawów i całego ciała. Do wszystkiego dochodzi jeszcze przewlekłe zmęczenie oraz częste infekcje. Codzienne życie z chorobą nie jest proste. Musimy wkładać ogrom wysiłku w walkę z jej konsekwencjami. Potrzebna jest ciągła, systematyczna rehabilitacja, która poprawia funkcjonowanie syna. Staramy się, jak możemy, ale wszystko wiąże się również z ogromnymi kosztami.

Jan Aleksander Jarski

Staramy się, aby Janek jak najczęściej brał udział w turnusach rehabilitacyjnych, gdzie dzięki specjalistycznej opiece robi największe postępy. Nie jesteśmy jednak w stanie sfinansować takich wyjazdów samodzielnie. 

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu środków na turnus rehabilitacyjny dla Janka. Na szali leży przyszłość naszego ukochanego syna, dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby mu pomóc i bardzo prosimy Cię o wsparcie na tej drodze!

Ewa, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0070995
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki