Niepozorny wypadek i dramatyczne skutki. Pomóż Jarkowi wrócić do zdrowia!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 421 osób
22 716,83 zł (24,53%)
Brakuje jeszcze 69 862,17 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Półroczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym

Jarosław Dyderski, 36 lat

Praszka, opolskie

Porażenie nóg i rąk po urazie kręgosłupa

Rozpoczęcie: 29 Stycznia 2020
Zakończenie: 1 Października 2020

Chwila, która zmieniła wszystko. Pech, moment nieuwagi, źle postawiony krok… Runęła nasza zwyczajna codzienność. Nic już nie jest takie, jak wcześniej, a skutki wypadku pozostaną z Jarkiem już do końca życia. Istnieje jednak szansa, żeby je złagodzić. To jednak wiąże się z ogromnymi wydatkami finansowymi, na które nas nie stać… Prosimy więc o pomoc.

Nie tak miała zakończyć się wizyta Jarka na basenie. Niefortunnie się poślizgnął i wpadł do niego. Uderzył o ściankę niecki i dostał paraliżu. Natychmiast został zabrany do szpitala, gdzie badania tomografem wykazało u niego złamanie kręgosłupa w odcinku szyjnym z przemieszczeniem. Doszło do niedowładu nóg i rąk...

Kilka dni później Jarek przeszedł operację stabilizującą odcinek C5 i wstawienie płytki. Po operacji jego stan na tyle się pogorszył, że musiał być podpięty do respiratora. Na szczęście po kilku dniach mógł znowu samodzielnie oddychać. Rehabilitacja sprawiła, że wróciło czucie w rękach, ale przy każdym dotyku pojawia się drżenie i tak nie może nimi nic zrobić. Nie może w ogóle poruszać nogami, ale lekarze dają duże szanse na poprawę jego stanu przy intensywnej rehabilitacji.

Sytuacja naszej rodziny jest ciężka. W momencie wypadku tylko Jarek pracował i obecnie nie mamy żadnych środków finansowych, aby opłacić pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym. Dlatego z całego serca bardzo Was prosimy o wsparcie i nadzieję dla Jarka. W domu czeka na niego mały synek, który chciałby kiedyś z tatą pójść na spacer.

Rodzina Jarka

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 421 osób
22 716,83 zł (24,53%)
Brakuje jeszcze 69 862,17 zł
Wesprzyj Wesprzyj