PILNE❗️🔥Coraz mniej czasu na ratunek życia Jerzyka❗️

Jerzy Skórka
Zbiórka zakończona

PILNE❗️🔥Coraz mniej czasu na ratunek życia Jerzyka❗️

Cel zbiórki:

Operacja usunięcia guza w klinice w Tubingen, pobyt w czasie leczenia

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja ZOBACZ MNIE
Jerzy Skórka, 3 latka
Kobyłka, mazowieckie
Guz mózgu - glejak, padaczka
Rozpoczęcie: 22 Czerwca 2022
Zakończenie: 31 Sierpnia 2022

Opis zbiórki

Diagnoza nowotworu u naszego synka Jerzyka, zwaliła nas z nóg. Najgorszy z możliwych scenariuszy stał się naszą rzeczywistością. Guz zlokalizowany jest w mózgu i powoduje napady padaczki. Boimy się, że choroba się rozprzestrzeni, że pojawią się nowe ogniska – mamy bardzo mało czasu,  by go ratować!

Jerzy Skórka

Miesiąc. Tyle czasu mamy by, zebrać kilkaset tysięcy złotych na operację ratującą życie Jerzyka. Guz znajduje się w lewej części skroniowej, „głęboko w środku”. Największym ryzykiem jest możliwość powstania nowych ognisk chorobowych – a wtedy nie będzie szans na ratunek. Pomimo leków, ataki padaczki pojawiają się kilka razy dziennie, co działa destrukcyjnie. Dzisiaj każdy dzień jest walką o utrzymanie Jerzyka w jak najlepszej formie do momentu operacji. 

Jerzy Skórka

Synek bardzo się zmienił. Jest bardzo reaktywny, wymiotuje, płacze i krzyczy przez większą część dnia, pojawiają się agresywne zachowania. Nocami zrywa się z rozpaczliwym krzykiem i nie potrafi uspokoić się przez wiele godzin. To ogromny ból widzieć swoje dziecko w takim stanie, wiedząc, że nie nic jest w stanie mu pomóc.

Koszty operacji sięgają ponad 400 000 zł. Walczymy o to, żeby Jerzyka operował najwybitniejszy neurochirurg dziecięcy w Europie – prof. Martin Schuhmann. Pieniądze powinniśmy zebrać w ciągu miesiąca. Prosimy o pomoc! Jedynie zespół prof. Schumanna w Tybindze podjął się wykonania tej operacji. Największym wsparciem dla nas będą wpłaty i rozsyłanie informacji o zbiórce ratującej życie naszego synka! 

Jerzy Skórka

„Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć nimi dzieci i osłonic je przed krzywdą czy bólem. To figuruje w naszym kontrakcie z Bogiem, kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich życie.” – Jonathan Carroll

Kochani, dodajcie mocy naszym skrzydłom. Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Rodzice

Jerzy Skórka

👉🏻 Ratujemy Jerza!

Obserwuj ważne zbiórki