Proszę, pomóż mi przełamać bariery ograniczające moje życie!

Joanna Pardała

Proszę, pomóż mi przełamać bariery ograniczające moje życie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0369025
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakupu samochodu przystosowanego do potrzeb osoby niepełnosprawnej

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Celując w Przyszłość
Joanna Pardała, 36 lat
Wodzisław, świętokrzyskie
Rdzeniowy zanik mięśni
Rozpoczęcie: 20 Października 2023
Zakończenie: 20 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni typu drugiego. Moje życie nie jest łatwe, ale może znacznie się poprawić dzięki Waszej pomocy! Potrzebuję zebrać środki na wkład własny do zakupu auta przystosowanego dla osoby niepełnosprawnej.

Lekarze próbowali różnych metod w leczeniu mojej choroby. Przeszłam też operację i bardzo dużo się rehabilitowałam. Od 3. miesięcy biorę nowy lek, przez co muszę jeździć na kontrole częściej niż wcześniej. 

Każda podróż jest jednak dla mnie prawdziwą męczarnią. Ktoś musi mnie przenosić, trudno mi wytrzymać na zwykłym siedzeniu. Dodatkowo mój wózek jest bardzo ciężki, pakowanie do go auta to duży wysiłek dla moich bliskich.

Joanna Pardała

Wszystko może zmienić zakup auta przystosowanego do moich potrzeb. Będę mogła wjechać do niego wózkiem. Udało się dostać prawie 100 tysięcy dofinansowania! Pozostałą kwotę, czyli około 15 tysięcy złotych muszę pokryć z własnej kieszeni. Utrzymuję się z renty, nie stać mnie na tak duży wydatek.

Dlatego z całego serca proszę o pomoc! Moje życie i komfort podróżowania znacznie by się poprawiły. Zwiększyłaby się też moja samodzielność. Pozwoliłoby to przełamać bariery ograniczające moje życie oraz otworzyć drzwi do lepszej przyszłości. Dzięki możliwości swobodnego przemieszczania się będę mogła rozwijać swoje pasje, uczestniczyć w życiu społecznym oraz czerpać więcej z życia. Teraz nie jest to możliwe…

Każda pomoc jest dla mnie nieoceniona, dzięki Waszemu wsparciu będę mogła wyjść poza cztery ściany swojego domu, jeździć na wycieczki, zwiedzać i próbować nowych rzeczy. Dziękuję z całego serca za każdą wpłatę i udostępnienie!

Joanna

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0369025
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki