Chwila, która zmieniła wszystko... Ratujemy zdrowie i sprawność Julii!

Julia Barabas
Zbiórka zakończona

Chwila, która zmieniła wszystko... Ratujemy zdrowie i sprawność Julii!

Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Wstawaj Alicja
Julia Barabas, 19 lat
Lublin, lubelskie
Stan po dwukrotnym zatrzymaniu krążenia
Rozpoczęcie: 9 Listopada 2022
Zakończenie: 9 Grudnia 2022

Rezultat zbiórki

Dodzy Darczyńcy!

Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli zbiórkę i dali szansę na powrót do zdrowia naszej kochanej Julci. Dziękujemy za Wasze Piękne Serca! Odzew na zbiórkę przeszedł nasze najśmielsze wyobrażenia. Dzięki Wam przekonaliśmy się, że wokół nas są piękni i wspaniali ludzie!

Dzięki Wam Julia ma zapewniony pobyt i rehabilitację w ośrodku neurorehabilitacji.

Rodzice i Brat Julii

Opis zbiórki

Julia uczy się w Międzynarodowym Liceum Paderewski w Lublinie. Porozumiewa się w trzech językach, kocha podróże, planuje studia zagraniczne na kierunku psychologii. Jest osobą bardzo energiczną, kontaktową i serdeczną, ma wielu przyjaciół i znajomych, którzy wspierają ją w powrocie do zdrowia. Julcia jest kochającą i kochaną siostrą, dobrą przyjaciółką, osobą odpowiedzialną i dbającą o swoje zdrowie. To jednak nie wystarczyło, by mogła spokojnie żyć i spełniać swoje marzenia...

W nocy z 13 na 14 września 2022 roku świat Julci i nasz stanął w miejscu. Córka miała nagłe zatrzymanie krążenia, w wyniku czego doszło do niedotlenienia mózgu. Została przewieziona do szpitala przy ul. Niekłańskiej w Warszawie, a stamtąd do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie na Kliniczny Oddział Intensywnej Terapii, gdzie przebywa do dzisiaj. Niestety, nasza córka jak do tej pory nie odzyskała przytomności. Po wypisaniu ze szpitala Julcia będzie wymagała intensywnej i kosztownej rehabilitacji, która może dać jej szansę na powrót do zdrowia.

Będziemy wdzięczni za Państwa pomoc i wsparcie.

Magdalena i Piotr – rodzice Julci, Mikołaj – brat Julci

Obserwuj ważne zbiórki