Kamila od 30 lat jest przykuta do łóżka. Pomóż mi kupić dla niej nowy sprzęt!

Kamila Kiereś
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Zakup nowego łóżka z materacem - szansą na poprawę jakości życia

Kamila Kiereś, 34 lata
Wrocław, dolnośląskie
Dziecięce Porażenie Mózgowe
Rozpoczęcie: 16 Sierpnia 2019
Zakończenie: 4 Listopada 2019

Rezultat zbiórki

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i za Wasze wielkie serca! Nowe łóżko to dla Kamili nowa jakość życia, a także łatwiejsze karmienie i pielęgnację. Nie mam słów, by wyrazić moją wdzięczność!

Mama Kamili, Izabela

Opis zbiórki

Nie proszę o pomoc w opłaceniu drogiej terapii, kosztownej rehabilitacji, wyjazdu za granicę… Proszę o coś bardziej cenniejszego dla godnego życia mojej niepełnosprawnej córki - o nowe łóżko. O łózko, które jest całym jej światem, miejscem, gdzie spędza całe noce i dnie. Całe życie...

Córka urodziła się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym. Nie zna innego widoku niż cztery białe ściany i sufit swojego pokoju. Od 30 lat przykuta jest do łóżka, nie mówi, nie chodzi… Kamila wymaga całodobowej opieki i beze mnie nie jest w stanie zrobić nic. 

Córka ma łóżko rehabilitacyjne, ale specjalny materac odleżynowy jest na nim zbyt mały. Różnica wynosi ok. 30 cm. By Kamila nie wpadała w wolne przestrzenie między ramą a materacem, wypełniam je pieluchami. Po całym dniu czy nocy, przy pielęgnacji córki wszystko jednak wpada pod łóżko i znów po bokach tworzą się luki. Kamila pilnie potrzebuje nowego stelaża. 

To ważne nie tylko dla jej bezpieczeństwa i komfortu, ale i dla mnie byłoby to duże ułatwienie. Miałabym lepszy dostęp do Kamili, do opieki nad nią, pielęgnacji, czy karmieniu… 

Chciałabym żeby życie Kamilki było choć trochę lepsze. Pomóż proszę mojej córce! Ja nie jestem w stanie kupić jej łóżka. Z całego serca dziękuję za każdą złotówkę. 

Izabela, mama Kamili.

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki