Walcząc o życie po raku. Bez pomocy Karol nie odzyska zdrowia...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 391 osób
8 540,58 zł (100%)
Zbiórka na cel
3 turnusy rehabilitacyjne

Karol Sieńkowski, 17 lat

Raczki, podlaskie

złośliwy nowotwór mózgu IV stopnia (medulloblastoma)

Rozpoczęcie: 15 Maja 2018
Zakończenie: 4 Czerwca 2019

Zobacz wszystkie zbiórki

Możemy zamknąć zbiórkę na 100%! Brakujące na ten moment 12 tysięcy złotych udało się przekazać decyzją Fundacji Siepomaga i rodziny Tomka.

Tomek zmagał się z chorobą nowotworową. Chociaż nie ma go już z nami, jednak pozostawił po sobie mnóstwo dobra, które może dzięki niemu trwać! (https://www.siepomaga.pl/ratujemy-tomka)

Dziękujemy rodzinie Tomka, dziękujemy wszystkim z Was, którzy wsparli trudną walkę o zdrowie Karola. Trzymajmy kciuki za tego dzielnego wojownika!


*******

Podziękowania od mamy Karola:

Z całego serca dziękujemy wszystkim Pomagaczom oraz rodzinie Tomka, że w tym trudnym dla Państwa czasie pomyśleliście o innych, w tym o moim synu. Składamy wyrazy współczucia z powodu tak ogromnej straty...

Rak to straszna choroba, każdy dzień jest darem, trzeba walczyć, dawać siłę i wsparcie chorującemu. Nie można pokazać smutku, że jest źle. Czasami trzeba udawać, choć to bardzo ciężkie. Raz jeszcze dziękuję za okazaną pomoc! Będę się modlić.

30 czerwca wyjeżdżamy z Karolem na rehabilitację lokomatem — jest to możliwe dzięki zbiórce na Siepomaga i wspaniałym Darczyńcom! Karol czuje się dobrze, ostatnie badanie rezonansem wyszło super. Jesteśmy na dobrej drodze! Dziękujemy wszystkim za pomoc!

Elżbieta, mama Karola

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 391 osób
8 540,58 zł (100%)