KGRdlaUKRAINY

Zdjęcie zbiórki
Zbiórka zakończona

KGRdlaUKRAINY

Cel zbiórki:

Zakup karetki wraz ze sprzętem

Zgłaszający zbiórkę: Krakowska Grupa Ratownicza
Rozpoczęcie: 5 Marca 2022
Zakończenie: 10 Sierpnia 2022

Opis zbiórki

Jesteśmy Krakowską Grupą Ratowniczą. Stowarzyszenie działa na rynku od kilku lat i zajmuje się transportami pacjentów w całej Polsce oraz za granicą.

W obecnej sytuacji nasze działania nastawione są głównie na bezinteresowną pomoc tym, którzy uciekają przed wojną z Ojczystej Ukrainy. Liczba pacjentów nieustannie wzrasta. Zaburzenia elektrolitowe, utraty przytomności, panika, strach, dolegliwości bólowe - to tylko kilka z tych symptomów, z którymi w większości borykają się Uchodźcy.

Jesteśmy po to aby pomagać i bardzo chcemy tej pomocy udzielać ze zdwojoną siłą, ale bez Was nie damy rady. Posiadamy wykwalifikowany personel, lecz dwa ambulanse, to niestety zbyt mało, by transportować zapotrzebowanie dla Konwoju Humanitarnego i jednocześnie zaopiekować większą liczbę potrzebujących.

Pragniemy zakupić używany ambulans wraz z najbardziej potrzebnym sprzętem, jakim są: nosze, defibrylator, respirator, pompa infuzyjna.

Serdecznie prosimy Was o wsparcie naszego przedsięwzięcia. Pomóżcie nam ratować tych, którzy niewinnie cierpią. Wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę!.

Dziękujemy za każdą hojność, za każdą złotówkę!

Naszą autentyczność możecie sprawdzić na stronie internetowej oraz Facebooku. Krakowska Grupa Ratownicza.

Obserwuj ważne zbiórki