Klub Kibica MKS Będzin

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
"Teraz serca mam dwa, smutki dwa..."
Wszyscy Kibice siatkówki, prosimy pomóżcie nam ratować najmłodszego z nas. Niech smutki zmienią się w radość, a Jego serduszko bije w rytm kibicowskiego dopingu.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
"Teraz serca mam dwa, smutki dwa..."
Wszyscy Kibice siatkówki, prosimy pomóżcie nam ratować najmłodszego z nas. Niech smutki zmienią się w radość, a Jego serduszko bije w rytm kibicowskiego dopingu.
Wpłaty
- Bogusław150 zł
- Koszulka KK - Będzin, Żuk120 zł
- Wpłata anonimowa180 zł
koszulka i zegar
- Krzysztof100 zł
- Magda80 zł
Statuetka Natalii
- Małgorzata Paczuła100 zł
Gra na ps4
