Dosięgnąć marzenia o sprawności

Krzyś Zawada
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Trzymiesięczna intensywna rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzyś Zawada, 4 latka
Łódź, łódzkie
Dystrofia mięśniowa Duchenne'a
Rozpoczęcie: 18 Listopada 2020
Zakończenie: 26 Listopada 2020

Rezultat zbiórki

Kochani Darczyńcy, 

moje oczy po raz kolejny wypełniły się łzami. Teraz są to jednak łzy wzruszenia! Dzięki Wam - ponad 200 osobom o wielkich sercach wciąż mamy nadzieję, że nadejdzie dla nas lepsze jutro! Pieniądze, które udało się zebrać w całości przeznaczone zostaną na rehabilitację Krzysia, która każdego dnia przynosi niesamowite efekty. To dzięki Wam Krzyś krok po kroku dąży do sprawności!

Nie mam słów, żeby wyrazić moją wdzięczność!

Z serca dziękuję!

Anna - mama

Opis zbiórki

To one pozwalają nam chodzić, chwytać, uśmiechać się i oddychać. Mięśnie, każdemu zależy, żeby były sprawne i silne. To od nich zależy każda nasza chwila. Więc kiedy słabną mimo ciężkiej pracy, rozgrywa się prawdziwy dramat.

Krzyś urodził się zdrowy, wszystkie badania uspokajały nas, że tak już zostanie. Pierwszy akt naszego dramatu rozegrał się, kiedy synek skończył 7 miesięcy. Opóźnienie jego rozwoju stawało się coraz bardziej widoczne. Krzyś nie podnosił główki, leżał niemal nieruchomo i mimo że wyniki badań wciąż wychodziły niemal książkowo, byliśmy przerażeni. Dopiero bardzo szczegółowe badanie genetyczne dało dramatyczną odpowiedź - dystrofia mięśniowa Duchenne'a. 

Codziennie widzimy, jak choroba postępuje i łamie nam to serca... Wyrokowi sprzeciwić się możemy tylko intensywną, systematyczną rehabilitacją. Nie możemy się poddać, nie możemy też niestety sami udźwignąć ciężaru walki z chorobą. Dlatego dzisiaj zwracam się do Ciebie! Rehabilitacja Krzysia generuje ogromne koszty. Koszty, których nie jestem w stanie sama ponosić. Proszę, pomóż!

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki