Wypadek przekreślił samodzielność Krzyśka. Rehabilitacja znów może postawić go na nogi!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 107 osób
3 339 zł (7%)
Brakuje jeszcze 44 321 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0059824 Krzysztof
Zbiórka na cel
Roczna rehabilitacja i przystosowanie łazienki dla osoby niepełnosprawnej

Krzysztof Wiśniewski, 38 lat

Czerniejewo, wielkopolskie

Stan po wypadku komunikacyjnym

Rozpoczęcie: 4 Grudnia 2019
Zakończenie: 18 Kwietnia 2021

Jak cenne jest zdrowie, przekonujemy się, dopiero kiedy je stracimy lub starci je ktoś z naszych najbliższych. Mój mąż w połowie marca tego roku miał poważny wypadek samochodowy. Obrażenia, jakich doznał to liczne złamania rąk i nóg i pęknięta śledziona i wątroba. Mąż miał zaburzenia czucia, niewydolność oddechową i przez miesiąc był w śpiączce.

Krzysztof Wiśniewski

Nie da się na takie wiadomości przygotować. Telefon, którego każdy boi się najbardziej - ze szpitala, policji… Że stało się coś złego najbliższej nam osobie i nie wiadomo co dalej. Czy będzie żył, czy uda mu się wrócić do dawnego życia? Przez głowę przetaczają się tysiące myśli. We wszystkich odcieniach czerni. Nie da się spać w nocy, ani powstrzymywać łez...

Najtrudniejszy czas za nami, ale wypadek bardzo odbił się na zdrowiu Krzyśka. Mąż jest osobą niepełnosprawną i niezdolną do pracy. Ruchomość jego ręki jest bardzo ograniczona. Dopiero od niedawna samodzielnie chodzi, a raczej jest w stanie pokonać krótkie dystanse.

Krzysztof Wiśniewski

Rehabilitanci, którzy zajmują się moim mężem, mówią wprost, że powrót do pełnej sprawności jest możliwy, jeśli Krzysiek będzie ciągle ćwiczył. Wierzę, że mąż odzyska zdrowie, ale koszty rehabilitacji są ogromne. Każdy grosz przeznaczamy na ćwiczenia i leki dla Krzyśka, a przecież są jeszcze rachunki do opłacania. W naszym domu przydałby się też remont łazienki. Teraz kiedy Krzysiek porusza się na wózku toaleta do ogromny problem. Przystosowanie łazienki dla osoby niepełnosprawnej oznacza większą samodzielność Krzyśka.

Z całego serca proszę o pomoc. Żyjemy tylko z mojej pensji i bez wsparcia sami nie damy sobie rady. Krzysiek ma szansę odzyskać zdrowie, ale potrzebuje do tego armii dobrych ludzi. Potrzebuje Twojego wsparcia i otwartego serca. Z góry dziękuję, że z nami jesteś!

Marzena, żona Krzyśka

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 107 osób
3 339 zł (7%)
Brakuje jeszcze 44 321 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0059824 Krzysztof