Razem dla Krzysi – wsparcie w walce z chorobą!

Krzysztofa Szymańska

Razem dla Krzysi – wsparcie w walce z chorobą!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0458182
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Krzysztofa Szymańska, 36 lat
Pszczew, lubuskie
Nowotwór o niepewnym lub nieznanym charakterze - guz prawego płata wątroby
Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2024
Zakończenie: 23 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Nazywam się Krzysia i jestem matką czwórki wspaniałych dzieci. Niedawno lekarze znaleźli u mnie dużego guza wątroby. Przeszłam już wiele badań, a teraz czekam na wyniki i plan leczenia… Boję się, co będzie dalej! Proszę o pomoc!

Początkowo myślałam, że moje dolegliwości wynikają z przemęczenia i stresu. Kilka razy zemdlałam, jakoś nie dopuszczałam do wiadomości, że mogę być poważnie chora. Pracowałam na 1,5 etatu w szpitalu, jako terapeuta zajęciowy i opiekun medyczny. Pewnego razu pomogłam podnieść się z łóżka jednej z pacjentek. Poczułam straszny ból brzucha, który nie ustępował…

Gdy trafiłam na SOR, okazało się, że mam zapalenie wyrostka robaczkowego. Tego samego dnia przeszłam operację. Po jej przeprowadzeniu, lekarze nie miał dla mnie dobrych wieści. Na mojej wątrobie wykryto dużego guza! Było to 24 listopada 2023.

W grudniu jeździłam na oddział onkologiczny w celu pogłębienia diagnostyki. Przeszłam rezonanse, kolonoskopie, gastroskopię i inne badania. Nie można było jednak wskazać, co dokładnie mi dolega. 

Ostatnio zdecydowano o przeprowadzeniu laparoskopowej biopsji guza. Obecnie czekam na decyzję dotyczącą leczenia - czy będzie to podejście zachowawcze, czy też konieczna będzie operacja. Jednocześnie boję się najgorszego, ale też chciałabym znać już szczegółową diagnozę i rozpocząć walkę o zdrowie. 

Cała sytuacja zaskoczyła mnie, a częste wyjazdy na badania znacznie obciążają domowy budżet. Zawsze starałam się pomagać innym. Teraz to ja potrzebuję wsparcia. Moja praca to moja pasja. Choroba odebrała mi możliwość jej wykonywania. Chciałabym wrócić do moich pacjentów, oni też oczekują mojego powrotu, dopytują o mój stan zdrowia.

Mam czwórkę wspaniałych dzieci - córkę w wieku 17 lat, syna w wieku 15 lat i bliźniaki w wieku 10 lat. Chcę być zdrowa dla nich, dla mojego męża i dla siebie! Wasza pomoc pomoże mi przejść przez trudny okres leczenia i zapewni bezpieczeństwo dla mojej rodziny. Z całego serca dziękuję za każdą wpłatę. Razem możemy zdziałać wiele!

Krzysia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0458182
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki