Choć sama jest chora, walczy o życie synka. Pilnie potrzebna pomoc dla Ksawerego!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 446 osób
113 671 zł (113,47%)
Zbiórka na cel
Operacja przecięcia nici końcowej rdzenia w Barcelonie

Ksawery Dolecki, 2 latka

Warszawa, mazowieckie

Zespół Arnolda-Chiariego typu I

Rozpoczęcie: 27 Grudnia 2019
Zakończenie: 1 Lutego 2020

Drodzy Przyjaciele Niecierpliwi i Cierpliwi Bardzo, Towarzysze i Towarzyszki Niedoli, Bracia, Siostry, Darczyńcy, Nieznajomi: WRÓCILIŚMY. Operacja w Barcelonie udała się, w sensie technicznym. Teraz trzeba czekać na efekty, ale wszyscy są dobrej myśli.

Wybaczcie, że nigdy tak solidnie Wam nie podziękowałam. Nie wiedziałam (i wciąż nie wiem, tak naprawdę), jak to zrobić. Brak czasu pomijam, ale to naprawdę był szalony okres. Od wstępnej diagnozy do samej operacji nie upłynął nawet kwartał.

Pomogły nam tysiące ludzi. Tak - to DOBRO idzie w tysiące, nie tylko w wymiarze finansowym. Zebrane środki, organizacja pozornie prostych spraw (badań, wizyt, transport na lotnisko) - za tym wszystkim stoją DOBRZY LUDZIE.

Dobrzy ludzie, którzy nieraz już się niecierpliwili i pytali, co u nas, na jakim etapie są sprawy, co dalej itd. Starałam się odpowiadać indywidualnie, ale to niełatwe. Teraz jest czas Ksawka. Potrzebuje uwagi, rehabilitacji, leczenia (ta rana pooperacyjna jest dość paskudna, chociaż goi się prawidłowo - podziwiam go za cierpliwość i pozytywne nastawienie), wspierania. Uwagi potrzebuje cała moja rodzina. Czas, by wszystko zaczęło wracać do normy. Daliście nam tę szansę i za to pozostanę wdzięczna tak, że wyrazić nie umiem.

Mama - Eliza

Ksawery Dolecki

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 446 osób
113 671 zł (113,47%)