Skarbonka zakończona
Skarbonka

Licytacje dla Lenki

Avatar organizatora
Organizator:Mateusz Mazur

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Wpłaty z grupy licytacyjnej https://www.facebook.com/groups/ licytacjedlalenki

500 tys. zaliczone 20.11.2020

Kolejny cel -> 750 tys. :)

750 tys. zaliczone 20.01.2021

Biegniemy po 1 mln :)

1 031 422 złWsparło 16 187 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznej:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0076307 Lena

Wpłaty z grupy licytacyjnej https://www.facebook.com/groups/ licytacjedlalenki

500 tys. zaliczone 20.11.2020

Kolejny cel -> 750 tys. :)

750 tys. zaliczone 20.01.2021

Biegniemy po 1 mln :)

Wybierz zakładkę
Sortuj według
  • Anna Wiśniewska-Jaśkiewicz kieliszki
    Anna Wiśniewska-Jaśkiewicz kieliszki
    15 zł

    Udostępnij

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    50 zł

    Udostępnij

    Wioleta Mariusz Kacper Lipińscy Zestaw od rodziców z przedszkola Nutka

  • Emilia Macho- WITAMINA C
    Emilia Macho- WITAMINA C
    50 zł

    Udostępnij

  • Kasia Dm-filmy
    Kasia Dm-filmy
    30 zł

    Udostępnij

  • Linowska Iwona
    Linowska Iwona
    90 zł

    Udostępnij

  • justyna konikiewicz
    justyna konikiewicz
    30 zł

    Udostępnij