Loszki Dzieciakom - wspieramy FDDS

Ewa Racławska
organizator skarbonki

HO HO HO KOCHANI! Święta zbliżają się coraz większymi krokami i chyba wszyscy kochamy dzielić się z tej okazji tym, co dobre! 

Nie jest tajemnicą, że ochrona zdrowia psychicznego w naszym kraju nie miewa się najlepiej, a w szczególnie trudnej sytuacji znajduje się ta dedykowana młodszym pacjentom. Dlatego pomyślałam, że jako Psycho Loszki i Loszkowie możemy - choćby symbolicznie i pośrednio - coś w tej sprawie zdziałać!

Zachęcam Was do wsparcia Skarbonki założonej przeze mnie, na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, która od 30 lat niesie szeroko pojętą pomoc dzieciom i młodzieży pokrzywdzonej w przestępstwach, w tym w dużej mierze wsparcie psychologiczne.

Fundacja prowadzi m.in. telefon zaufania dla dzieci i młodzieży działający 24/7 oraz Centra Pomocy Dzieciom, w których ofiarom przestępstw świadczona jest pomoc psychologiczna, prawna i medyczna - przede wszystkim na rzecz dzieci z doświadczeniem przemocy i wykorzystania seksualnego. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę prowadzi też szkolenia z zakresu przeciwdziałania cyberprzemocy dla rodziców i profesjonalistów pracujących z młodzieżą, a także wspiera dzieciaki, które takiej przemocy doświadczyły.

Więcej o działalności fundacji przeczytacie na stronie - https://fdds.pl/co-robimy.html

A więc wszystkie raciczki na pokład! Liczę na Was! Każda wpłata mile widziana, nawet na 1 zł! Zbieramy do 6 stycznia!

Besoski!
Ewa 

Wsparli

X zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Chętnie wesprę tą zbiórkę, bo sama dzięki tej fundacji uzyskałam wsparcie psychologiczne :>
10 zł

Kinga

bardzo fajna zbiorka
50 zł

M

X zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
46%
13 823,26 zł Wsparło 588 osób CEL: 30 000 ZŁ