Dwóch braci i wspólna walka o dobrą przyszłość!

Maciej i Jacek Szewczyk

Dwóch braci i wspólna walka o dobrą przyszłość!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0185397
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna terapia integracji sensorycznej dla braci

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Maciej i Jacek Szewczyk, 8 lat
Wierzchosławice, małopolskie
Autyzm dziecięcy, zespół Aspergera
Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2023
Zakończenie: 30 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Maciej przyszedł na świat w sierpniu 2015 roku i do 3. roku życia rozwijał się prawidłowo. Nie spodziewaliśmy się, że w nasze spokojne życie za chwilę zostanie boleśnie przerwane przez diagnozę. Nagle z wesołego, pogodnego i domagającego się uwagi chłopca, Maciej stał się dzieckiem nadwrażliwym i agresywnym, funkcjonującym w oparciu o swoje stereotypie i fiksacje. Okazało się, że za wszystkimi zachowaniami kryje się zespół Aspergera...

U Jacka, młodszego o dwa lata synka, zdiagnozowano natomiast autyzm. Około 16. miesiąca życia zauważyliśmy, że Jacuś traci z nami kontakt wzrokowy i przestaje reagować na imię. Dotychczasowe umiejętności również zaczęły zanikać. W naszą codzienność na nowo wdarł się strach.... Obecnie Jacek wciąż nie mówi, nie wykazuje chęci nawiązania jakichkolwiek kontaktów społecznych i zamyka się w swoim wąskim gronie zainteresowań.

Maciej i Jacek Szewczyk

Pragnę dla moich dzieci bezpiecznej przyszłości. Chciałabym, aby mogły jak najlepiej funkcjonować. Aby stało się to możliwe konieczna jest intensywna, wieloaspektowa terapia, której koszty są niestety ogromne. 

Turnusy rehabilitacyjne, specjalistyczny sprzęt terapeutyczny oraz edukacja dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - to wszystko wymaga ogromnych nakładów finansowych, dlatego po raz kolejny będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli zechcecie nas wesprzeć w walce o przyszłość chłopców!

Z całego serca dziękujemy za poświęcony czas i okazaną pomoc!

Rodzice Macieja i Jacka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0185397
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki