Maciej w dzieciństwie przeżył śmierć kliniczną - dziś potrzebuje pomocy, by kontynuować rehabilitację!

Maciej Szarejko
Zbiórka zakończona

Maciej w dzieciństwie przeżył śmierć kliniczną - dziś potrzebuje pomocy, by kontynuować rehabilitację!

Cel zbiórki:

Cztery turnusy rehabilitacyjne, leczenie i rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Sedeka
Maciej Szarejko, 30 lat
Zabłudów, podlaskie
Stan po śmierci klinicznej, niedowład spastyczny czterokończynowy, niedowidzenie
Rozpoczęcie: 12 Marca 2021
Zakończenie: 27 Grudnia 2021

Opis zbiórki

365 dni, ile to chwil, ile to minut szczęśliwego dzieciństwa, które mogło trwać jeszcze wiele lat... Niestety, Maciejowi była pisana inna historia, historia, której dla swojego dziecka nie chciałby żaden rodzic. Gdy syn miał zaledwie roczek, przeżył 15-minutową śmierć kliniczną. Każda sekunda czekania aż do mnie wróci była niczym wieczność, tak bardzo bałam się, że go stracę.

Maciej Szarejko
Na skutek tego wydarzenia Maciej niedowidzi, ma także niedowład spastyczny czterokończynowy. Mamy za sobą prawie 30 lat walki o godność, sprawność i samodzielność. Tak trudno było pogodzić się z chorobą syna, jednak mimo przeciwności losu nie poddawaliśmy się i walczyliśmy dalej o jego życie i zdrowie. 

Maciej Szarejko

Przez te wszystkie lata Maciej jest nieustannie leczony i rehabilitowany. Wizyty u lekarzy i w gabinetach specjalistów - tak wygląda nasza codzienność i to się już nie zmieni.  Nie jest łatwo zaspokoić potrzeby osoby niepełnosprawnej, ponieważ prawie każda z nich wiąże się z ogromnymi kosztami. Dlatego tak wiele w naszym życiu zależy od otwartości serc cudownych darczyńców. Bardzo liczymy na Twoją pomoc, bo właśnie dzięki Tobie syn ma szansę dalej walczyć o zdrowie!

Małgorzata - mama Macieja

Obserwuj ważne zbiórki