Majeczko, nie poddawaj się! Pomożemy Ci odzyskać siłę do dalszej walki!

Maja Milusz

Majeczko, nie poddawaj się! Pomożemy Ci odzyskać siłę do dalszej walki!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0103689
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Terapia komórkami macierzystymi w Bangkoku, bilety lotnicze, delfinoterapia

Maja Milusz, 7 lat
Wrocław, dolnośląskie
Wodogłowie wrodzone, małogłowie, padaczka, zespół dysmorficzny
Rozpoczęcie: 21 Grudnia 2020
Zakończenie: 11 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Nie zliczę nieprzespanych nocy, łez płynących strumieniami po moim policzku. Nie potrafię zliczyć momentów, w których zrezygnowana, załamana prosiłam o wytrwałość. Wiem, że nie mogę się poddać. Jedną córkę już straciłam, o drugą nie przestanę walczyć nigdy!

Wychowanie Majki to bardzo wymagający obowiązek. Córeczka z powodu niedotlenienia w ciąży bliźniaczej cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i głęboką niepełnosprawność. Nie mówi, zdarzają się silne ataki epilepsji, nie koordynuje samodzielnie ruchów, nie wstaje, nawet samodzielnie nie siedzi.

Maja Milusz

Maja, pomimo że jest bardzo bystrą dziewczynką, nigdy nie będzie całkowicie samodzielna. Nasze życia zawsze będą od siebie zależne. Mam 23 lata, ale jestem świadoma drogi, jaka jest przed nami. Pomimo wszelkich trudów, nie wyobrażam sobie, że mogłabym się całkowicie poddać. Córka jest ode mnie całkowicie zależna, a jej świadomy i pełen radości uśmiech, skupienie spojrzenia, są w stanie wynagrodzić najcięższe momenty.

Dwa lata temu po raz pierwszy musiałam schować dumę i prosić o pomoc, o nadzieję. Udało się! Na pierwsze podanie komórek macierzystych w klinice w Polsce Majeczka zareagowała bardzo dobrze. Nastąpił niewiarygodnie duży progres w jej rozwoju. Przede wszystkim rozwiną jej się wzrok. Jednak to nie koniec, a właściwie początek naszej długiej i wyboistej drogi, na której końcu mamy nadzieję zobaczyć dużo większą sprawność.

Maja Milusz


WŁAŚNIE TERAZ MAMY WIELKĄ, JEDYNĄ SZANSĘ!

Majeczkę ponownie zakwalifikowano do terapii komórkami macierzystymi, tym razem w klinice w Bangkoku. Znów z wielką nadzieją patrzę w przyszłość. Mamy ogromną szansę, aby Maja nabrała większej samodzielności. Może zacznie samodzielnie siedzieć, koordynować ruchy, a może przyjdzie taki dzień, że powie do mnie mamo...

Wiem, że sama nie pomogę mojej córeczce. Dlatego muszę prosić Cię o wsparcie!

Magda - mama


➡️ Licytacje dla Mai na Facebooku

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0103689
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki