Challenge Dla Majki-ŚMIERĆ SIĘ CZAI NA ZYCIE MAI !!!

Monika Sikora
organizator skarbonki

Monika Sikora

Śmierć sie czai na Życie Mai...

Majeczka za 3 miesiące skonczy 3 latka. Spraw, aby to nie były jej ostatnie 3 miesiące...!⏰3⏰ 3⏰ 3⏰ 3⏰

Najprościej i najkrócej- Maja cierpi na jedną z najcięższych wad serca, bo w zasadzie ma go tylko pół! Przeszła już 2 poważne operacje, czeka ją trzecia. Bez operacji- Majka nie przeżyje. Jesli operacja się odbędzie- jest 15% szans na przeżycie. Jedno dziecko na siedem przeżywa tą operacje! Tak mówią statystyki szpitala w Łodzi. Natomiast w Munster (DE) Prof Malec- który opiekuje się Mają- nie przelicza życia dziecka na procenty, jak powiedział na konsultacji ☺ Nadzieja nigdy nie umiera! Wszyscy wierzymy, że sie powiedzie!

Jest jedno "ALE"...
...do operacji zostały 3 miesiące⌛⏰ i do uzbierania jeszcze ponad 88.000,00 zł.

Pomogło i nadal pomaga nam wiele osób dobrego serca. Jednak czas depcze nam po piętach, a Majutka czuje się codziennie gorzej i slabiej. Jej serduszko pracuje coraz ciężej...

Za każdą pomoc DZIĘKUJEMY Rodzice Majki informuja najblizszych z otoczenia o Majce ludzie pomagają wpłacając pieniążki, ale daje to rezultat powolny poniewaz jestesmy jednostką, oddajemy ile w naszej mocy. Nie są to duże kwoty, ale zawsze kropelka w morzu porzeb Majki.
Metoda ta nazywa się METODĄ SŁONECZKA , czyli kolejnych promyków, które się kończą:
INFORMACJA WPŁATA KONIEC WSPARCIA

Mamy jednak świetny pomysł, aby ta kropelka w morzustała się kałużą, kałuża stała się strumykiem, strumyk jezorem, jezioro morzem, a morze oceanem !!! I to poprzez wpłatę tych samych, wcale niedużych kwot!

Jak to możliwe...⁉ To proste! Każdy zna 5 (tylko 5!) osób, które by wraz z nim podarowały kwotę 30 zł na poczet Mai i zadanie najwazniejsze- poinformowały kolejne 5 osób o naszej akcji. Osoby te robią to samo, czyli wpłacają 30 zł i informują kolejne 5 osób.
Wystarczy, że kazdy zrobi tą samą prostą rzecz! I sęk w tym, aby nie tylko wpłacić samemu 30zł i nominować te 5 osób, ale sprawić by te 5 osób wplaciło również 3 dyszki, na przykład pokazujac Ci dowod wpłaty. Jak to wygląda w przeliczeniu:

TY= PIERWSZA OSOBA

Nominujesz 5 osób

5 osób x 5 osób= 25 osób
25 osób nominuje 5= 125 osób

125 osób x 5= 625 osób

625 osób x 5= 3125 osób

Jedziemy od dołu!
3125 + 625 + 125 + 25 + 5 + 1 (TY!) = 3906 osób!!!

3906 osób wpłaca 30 zł... i mamy to!
3906 osób x 30zł= 117180 zł!!!

Zobacz, co sam możesz zdziałać!! Przyjmujesz wyzwanie? Bo rezulta(ty), to TY!!

Zasady udziału:
1. Zapraszasz znajomych do wydarzenia (wszystkich! )
2. Sam bierzesz udział, wpłacając 30 złociszy na fundację Majki
3. W komentarzu pod wydarzeniem nominujesz 5 osób. A co! Niech wszyscy widzą ogrom osób i to, jak potrafimy się jednoczyć!
4. Rzetelnie sprawdzasz, czy osoby nominowane wywiązały się z wyzwania (zasiliły fundację) oraz nominowały kolejne 5 osób w komentarzu pod wydarzeniem.

Powiem Wam coś więcej... nie jestem tu sama! Organizujemy to wydarzenie wraz z Natalia Pewińska oraz Monika Sikora... więc te wszystkie wyliczenia wyżej pomnóżcie x 3!

Wpłat dokonujemy bezpośrednio na konto Majki na fundację Siepomaga.pl poprzez skarbonkę pomagacza o nazwie

Challenge Dla Majki-ŚMIERĆ SIĘ CZAI NA ZYCIE MAI !!!

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0 zł
Wsparło 0 osób