Maks będzie walczył z chorobą już zawsze - POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!

Maksymilian Świątkowski

Maks będzie walczył z chorobą już zawsze - POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0202523
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Maksymilian Świątkowski, 13 lat
Lublin, lubelskie
Autyzm
Rozpoczęcie: 27 Listopada 2023
Zakończenie: 27 Lutego 2024

Opis zbiórki

Choroba Maksa nie zostawi go w spokoju, dlatego znów musimy prosić o pomoc.

Nasza sytuacja jest ciężka, a wsparcie Darczyńców już raz pomogło nam się podnieść.

Nasza historia:

Mój syn Maksio ma 12 lat. Jako mały chłopczyk rozwijał się prawidłowo, nie przejawiał oznak żadnej choroby. Tak jak inne dzieci zaczął chodzić i mówić o czasie, był normalnym na pozór dzieciakiem.

Około trzeciego roku życia, zaczęło niepokoić mnie to, że nie szuka towarzystwa innych dzieci, ucieka i zamyka się w pokoju. Przestał mówić, a dotyk zaczął sprawiać mu taki dyskomfort, że nie byłam w stanie go przytulić... Synek zaczął bawić się tylko sam, w nietypowy sposób, podskakując, kręcąc się w kółko i wykonując wciąż te same ruchy w nieskończoność. Bardzo mnie to martwiło, zaczęłam szukać przyczyn tych drastycznych zmian.

Maksymilian Świątkowski

W wieku 4 lat Maks rozpoczął przedszkole. Niestety, nie chciał tam przebywać... Potrafił przesiedzieć na korytarzu 6 godzin, czekając, aż go odbiorę... Rozpoczęła się diagnostyka.

Po wielu wizytach u psychiatry oraz na komisji u psychologa otrzymałam druzgocącą wiadomość. U mojego syna zdiagnozowano autyzm atypowy z lekką niepełnosprawnością intelektualną. Autyzm, który nigdy nie mija, towarzyszy od urodzenia przez całe życie... 

Maksymilian Świątkowski

Potwornie cierpię, gdy widzę brak akceptacji mojego syna ze strony rówieśników. Mój synek jest bardzo samotny i nieakceptowany w społeczeństwie, czuje to i jeszcze bardziej się izoluje... 

Maks potrzebuje rehabilitacji i dodatkowego wsparcia w postaci zajęć z terapii sensorycznej i treningu umiejętności społecznych. Ma problemy społeczne, nie nawiązuje więzi z rówieśnikami. Jest niesamodzielnym chłopcem, pomimo że ma już 12 lat. 

Maksymilian Świątkowski

Muszę walczyć o przyszłość mojego synka! Dopóki starcza mi sił, chcę zrobić wszystko, aby Maksio nie został skazany na margines społeczeństwa, gdy dorośnie...  Sama jestem osobą, która niestety boryka się z poważnymi chorobami. Utraciłam lewe oko, węch, złamałam nos, kości zatok, oba oczodoły i szczękę.

Bardzo potrzebujemy wsparcia i pomocy z zewnątrz, aby możliwy był dalszy rozwój mojego synka. Sama nie sprostam wszystkim finansowym wymaganiom, jestem osobą posiadającą grupę inwalidzką i leczenie moje oraz Maksa wymaga środków, których nie mamy i nie jestem w stanie ich zdobyć. 

Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie.

Matylda, mama Maksia

Maksymilian Świątkowski

➡️ Licytacje dla Maksia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0202523
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki