27 na 27. Rolki Reggae Maratony dla Krystiana

organizator skarbonki

Cześć Lubisie! Stęskniliście się za nami? Bo my tak i... jedziemy dalej! I znowu z pomocą! Od 1 do 27 czerwca zamierzamy podjąć wyzwanie dla kolejnego, małego bohatera, do którego trzeba wyciągnąć pomocną dłoń. I razem z Wami, wspólnymi siłami chcemy pomóc!

➡ www.rolkireggae.pl

Krystian Dąbrowski z Dobrosielic niedaleko Płocka ma 12 lat i wyjątkowo rzadką przypadłość. To WRODZONA NIEWRAŻLIWOŚĆ NA BÓL I BRAK POTLIWOŚCI. Z pozoru może wydawać się to fajne. Ale nie jest. Krystian nie czuje, kiedy z jego ciałem dzieje się coś niedobrego. Nie czuje, kiedy robi sobie krzywdę. A to prosta droga do nieszczęścia. Przez chorobę ma całkowicie zniszczone kolana. Polscy lekarze rozłożyli bezradnie ręce. Pomoc w rekonstrukcji kolana zaoferował dr Feldman z kliniki w Los Angeles w USA. Jednak nie za darmo. Za prawie pół miliona złotych...

Chcemy pomóc zebrać te pieniądze i uratować Krystianowi nogę. To będzie 27 maratonów. Każdego dnia jeden. Każdy w innym miejscu. Każdy dla Krystiana. I każdy z zaskakującym zakończeniem. Dołączycie? Zapraszamy na pokład!

To będzie istny MARATON MARATONÓW. Codziennie, od 1 do 27 czerwca przejedziemy na rolkach co najmniej 42 kilometry. Czyli 27 maratonów. Każdy w innym miejscu i podczas każdego z nich chcemy opowiedzieć Wam coś ciekawego. O miejscu, w którym będziemy i o ludziach, których spotkamy. A po drodze będziemy namawiać do pomagania Krystianowi!

Zaczynamy 1 CZERWCA w Oleśnicy, kończymy 27 czerwca w Dobrosielicach, koło Płocka. Co będzie po drodze? To zależy również od Ciebie! Jeśli chcesz z nami przejechać któryć maraton, albo chociaż kawałek - daj nam znać! A jeśli masz firmę zapraszamy Cię do grona oficjalnych Partnerów naszego zwariowanego przedsięwzięcia! Wystarczy dołożyć niewielką kwotę do zbiórki dla Krystiana na portalu Siepomaga.pl Już za

200 zł

możesz objąć patronatem jeden z naszych maratonów. A my zapewnimy Ci i Twojej firmie sławę, chwałę i fejm. Oraz solidną ekspozycję podczas przejazdu i relacji!

Patroni:
Reporterzy.info
Oleśnica Na Rolkach
MWG Tłumaczenia
WRAPMANIA FD24.pl
Gałganki Gagatki
Orocz.com - podnoszenie efektywności pracy
Kurier doWyslania.pl
SLV GROUP - producent rusztowań

Zapraszamy na pokład i widzimy się na trasie!
Pomoc dla Krystiana wpłacamy tutaj:
www.siepomaga.pl/maratony-dla-krystiana

ONE ❤ LOVE!

Wsparli

100 zł

malgorzata wojcik

Pozytywnie myślenie wszystko odmieni. 🎼🎵🎶
450 zł

Aleksandra Zalewska

105 zł

Adam P.

koszulka Agaty :)
140 zł

Justyna TZ

400 zł

Artur

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
336%
16 809 zł Wsparło 90 osób CEL: 5 000 ZŁ