Mój syn jest dorosły, ale już zawsze będzie mnie potrzebować... Proszę o pomoc!

Marek Michalski

Mój syn jest dorosły, ale już zawsze będzie mnie potrzebować... Proszę o pomoc!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0146100
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marek Michalski, 18 lat
Mysłowice, śląskie
Mózgowe porażenie dziecięce, stopa końsko - szpotawa, zaburzenia neurorozwojowe
Rozpoczęcie: 21 Lipca 2023
Zakończenie: 22 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Diagnozy Marka można wymieniać bez końca. Każda z nich, to nie tylko kolejne strony w grubej teczce jego historii choroby, ale przede wszystkim niewyobrażalny strach i niepewność. 

Jestem wdzięczna za Waszą dotychczasową pomoc. Moje matczyne serce nigdy nie zapomni Waszej dobroci. Miałam nadzieje, że będzie lepiej, jednak ponownie muszę poprosić o pomoc…

Nasza historia:

Niepełnosprawność psychoruchowa, zespół rzekomoopuszkowy, niedosłuch, porażenie wzroku, stopy końsko-szpotawe, subkliniczna niedoczynność tarczycy. Nadal nie wierzę, że to wszystko przytrafiło się mojemu kochanemu synowi!

W zeszłym roku dostaliśmy kolejny cios – pojawiała się padaczka! Każdy atak jeszcze bardziej osłabia organizm Marka, a moje serce krwawi, bo nic nie mogę zrobić! Co gorsza, mimo przeprowadzonych badań genetycznych, nadal nie wiadomo gdzie leży źródło tych wszystkich problemów!

Dopiero gdy uzyskamy pełną odpowiedź, lekarze będą mogli wybrać najlepszą formę leczenia. Dlatego strach przed przyszłością jeszcze bardziej mnie obezwładnia!

Oprócz dalszej diagnostyki bardzo ważna jest rehabilitacja. Muszę zrobić wszystko, aby wzmocnić sprawność mojego dziecka, które, mimo że jest już dorosłe, nadal mnie potrzebuje…

Proszę, dodaj nam otuchy w tym trudnym czasie. Każdy dzień ma znaczenie i każdy jest nadzieją na lepsze jutro Marka. Będę wdzięczna za każdą okazaną pomoc i każdy gest płynący z dobrego serca. 

Mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0146100
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki