Zbiórka dla Złoci - razem damy radę !

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Moi Drodzy,
Zbliżają się moje kolejne już urodziny.. trochę ich było i wiem że zawsze dostaje od was coś słodkiego lub jakieś winko itd... W tym roku proszę o to aby te pieniążki wpłacić na tą dzielną, małą wojowniczkę . Mogę tylko wyobrażać sobie jak cierpi serce rodzica, gdy jego dziecko jest tak chore. Dlatego proszę o to abyście te drobne kwoty podesłali tutaj - tu są bardziej potrzebne , a i moje serce bardziej ucieszy taki prezent.
Trzymaj się Zlota!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Moi Drodzy,
Zbliżają się moje kolejne już urodziny.. trochę ich było i wiem że zawsze dostaje od was coś słodkiego lub jakieś winko itd... W tym roku proszę o to aby te pieniążki wpłacić na tą dzielną, małą wojowniczkę . Mogę tylko wyobrażać sobie jak cierpi serce rodzica, gdy jego dziecko jest tak chore. Dlatego proszę o to abyście te drobne kwoty podesłali tutaj - tu są bardziej potrzebne , a i moje serce bardziej ucieszy taki prezent.
Trzymaj się Zlota!
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa10 zł
- Rafał M.20 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
