Twoja pomoc to jego szansa na życie bez bólu!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 832 osoby
34 482 zł (14,4%)
Brakuje jeszcze 204 880 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
16 turnusów rehabilitacyjnych

Mason Słowicki, 2 latka

Jasienica Dolna, opolskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce, syndrom KISS,

Rozpoczęcie: 18 Listopada 2019

13 Marca 2020, 13:20
Zmiana kwoty zbiórki.

Kochani, potrzebne jest jeszcze raz Wasze wsparcie. Leczenie naszego syka to proces długi i ciągły, dlatego nie możemy poprzestać. Pojawił się nowy kosztorys rehabilitacji, dlatego zmienia się kwota potrzebna do osiągnięcia celu. 

Za każdą- nawet najmniejszą pomoc dziękujemy Wam z całego serca!

Świat się zawalił... Czy życie Masona musi być naznaczone niepełnosprawnością? Twoja pomoc to życie bez bólu! Chcielibyśmy podzielić się z Wami historią naszego synka. Pisanie o sytuacji, która nas spotkała, jest dla nas bardzo bolesne. Niestety dziś nie mamy wyboru... 

Kiedy Mason przyszedł na świat, ważył niewiele ponad kilogram. Zaraz po porodzie trafił na Oddział Intensywnej Terapii. Za Masona oddychał respirator. Radość z narodzin synka przerodziła się w ogromny strach i bezsilność. Każdą noc przez trzy miesiące pobytu w szpitalu z synkiem, spędziłam na nasłuchiwaniu aparatu stymulującego oddech i bicie serca.

Mason Słowicki

Modliłam się z mężem przy łóżeczku o każdy jego oddech, o każdą przeżytą godzinę… Mogliśmy go dotykać tylko przez rękawiczki. Mój trzymiesięczny pobyt w szpitalu, bez możliwości wyjścia na zewnątrz był jak niekończący się sen. Nie można przelać na papier tego, co dzieje się w sercu matki, patrzącej na to, jak płynie życie na oddziale Intensywnej Terapii, kiedy spotykamy się z przedwczesnym porodem, jak i z przedwczesną śmiercią. ..

Na naszych twarzach łzy szczęścia, ale i wielki strach. Zamykając drzwi szpitala, myślałam, że nasz koszmar się skończył, że w końcu wygraliśmy – jednak to nie była prawda. Synek ma Mózgowe Porażenie Dziecięce. W imieniu mojego dziecka – Masona, jak i w naszym – rodziców, chcemy z całego serca prosić Was o pomoc, o wsparcie finansowe, aby móc realizować rehabilitację. Jest ona bardzo ważna, aby Mason mógł stać się sprawnym fizycznie chłopcem.

Mason musi być rehabilitowany 3-4 razy dziennie metodą Vojty. Każde ćwiczenia są dla niego ogromnym bólem i stresem, ale dzięki nim może uzyskać sprawność w rączkach i nóżkach. Może nauczyć się siadać i chodzić. Szanse na pierwsze kroki, życie bez bólu i szczęśliwe dzieciństwo mogą dać mu jedynie intensywne ćwiczenia.

Mason Słowicki

Każde ćwiczenia są dla niego ogromnym bólem i stresem, ale dzięki nim może uzyskać sprawność w rączkach i nóżkach. Może nauczyć się siadać i chodzić.

Najważniejszym celem jest niedopuszczenie, aby mięśnie uległy dystrofii mięśniowej. Szanse na pierwsze kroki, życie bez bólu i szczęśliwe dzieciństwo mogą dać mu jedynie intensywne ćwiczenia.

Proszę, pomóżcie Masonowi stanąć na nóżki. Liczy się każda kwota, choćby ta najmniejsza. Nigdy nie sądziłam, że będę musiała prosić o pomoc w taki sposób, ale dla zdrowia i szczęścia synka zrobię wszystko. 

Gosia, mama Masona

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 832 osoby
34 482 zł (14,4%)
Brakuje jeszcze 204 880 zł
Wesprzyj Wesprzyj