Pomocy, nasza mała Mia Was potrzebuje❗️

Mia Golda

Pomocy, nasza mała Mia Was potrzebuje❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0071407
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja w Paley European Institute, rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Mia Golda, 5 lat
Bytom, śląskie
Przepuklina oponowo - rdzeniowa, wodogłowie, zespół Arnolda-Chiariego II, wiotkie porażenie kończyn dolnych, stopy końsko-szpotawe, pęcherz neurogenny, rozszczep kręgosłupa
Rozpoczęcie: 7 Marca 2023
Zakończenie: 10 Marca 2024

Opis zbiórki

To dzięki Wam i Waszym dobrym sercom Mia zaczęła leczenie w Warszawie w European Paley Institute! Tak bardzo Wam dziękujemy!

Nasza córeczka jest już po operacji pierwszej nóżki, a efekty są niesamowite!

Mia przeszła operację, podczas której wykonano osteotomię kości udowej, nastawiono bioderko i wstawiono implanty, wyprostowano przykurcze biodrowe oraz w kolanku. Została również wykonana plastyka tkanek, więc i mięśnie Mii są w lepszym stanie!

Mimo naszej radości, nadal towarzyszy nam lęk i kolejne trudności…

Podczas pierwszej operacji nie udało się niestety zoperować stóp, ponieważ organizm Mii był zbyt słaby... Prawdopodobnie stopy zostaną zrobione wraz z operacją miednicy i kolana lewej nogi. Drżymy na samą myśl, że przed naszą małą dziewczynką znowu wisi widmo stołu operacyjnego…

Mia Golda

Pobyt w Klinice bardzo się wydłuży… Będzie trzeba dokupić kilka tygodni rehabilitacji oraz zwiększyć liczbę noclegów. Planowo nasz pobyt ma potrwać aż do połowy lipca. Niewykluczone, że może i dłużej…

Zaszliśmy już tak daleko. Nie możemy się poddać, zwłaszcza teraz, kiedy jesteśmy na dobrej drodze! 

Rehabilitanci mają w planach nauczyć Mię stać i samodzielnie się przemieszczać. To nasze marzenie – zobaczyć jak córeczka robi swoje pierwsze kroki, chodzi, biega…

Termin następnej operacji zaplanowany jest na 12 kwietnia! To już niedługo! Wówczas lekarze zajmą się jej miednicą, kolanami oraz stopami.

Mia Golda

Mia obecnie codziennie uczęszcza na rehabilitację, na których fizjoterapeutki dbają o to, by jak najlepiej rozciągnąć jej stawy. 

Nasza dziewczynka jest dzielną i wytrwałą pacjentką. Tym bardziej zwiększają się jej szanse na osiągnięcie samodzielności!

Znowu przerażają nas te wszystkie koszty. Prosimy raz jeszcze o Waszą pomoc! Tylko z Wami będziemy mogli zawalczyć o sprawność naszego dziecka!

Rodzice Mii

*Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową. 

Mia Golda

➡️ FB Mia-Waleczna

➡️ IG mia_spinabifida

➡️ Licytacje dla Mii 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0071407
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki