#Miasto_Challenge

Miasto Sieradz
organizator skarbonki

Razem z grupką przyjaciół postanowiliśmy zorganizować #Miasto_Challenge, w którym chcemy aby uczestniczyły osoby z całej Polski. Zarazem wpadliśmy na pomysł, aby cała akcja w naszym rodzinnym mieście. Zbiórka polegać ma na zebraniu jak największej ilości osób z całej Polski , które podejmą się wykonać zadanie jakim jest wykonanie 10 pompek lub przysiadów. Chcemy w ten sposób zrealizować fantastyczny program charytatywny dla Mai, która cierpi na MSA. Cała chistoria dziewczynki znajduje się w linku https://www.siepomaga.pl/maja. Naszym zapałem chcemy zarazić również inne osoby ponieważ cel jest bardzo słuszny. Do wykonania zadania poszukujemy osób w każdym wieku. Zebrane przez nas pieniążki przekazane zostaną na konto Mai. Kwota po wykonaniu zadania wynosi 5 zł. Dla nas to nie wiele w porówaniu do tego jakie ma to duże znaczenie dla małej Mai. Ta niewielka kwota może uratować jej życie. 

Nas do takiego pomysłu skłoniła chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Mamy nadzieję, że naszym zapałem zarazimy również inne osoby i nasz #Miasto_Challenge rozniesie się nie tylko na nasze województwo, ale na całą Polskę jak inne podobne akcję.

Wiemy, że nasze rodzinne miasto jakim jest Sieradz potrafi pomagać! :) Jak i rownież wierzymy w to, że nasza akcja rozniesie się dalej. 

Do wykonania #Miasto_Challenge nominację dostaną inne miasta.

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 100 000 ZŁ